Alonso i McLaren. Przymierze przeznaczone na cierpienie?

Osiem lat temu przeszedł na McLarena jako człowiek, który w F1 powalił Michaela Schumachera. I z którego po dwóch tytułach w Renault czekały kolejne brytyjskie stajnie.

“Zrobił najpotężniejszy samochód, ale został również porwany. McLaren był również zamieszany w nieznanego młodego Hamiltona. Pilot, którego wychował i przytulił od bardzo wczesnego wieku, i kiedy zaczął łapać wyniki jako Hiszpan, został protegowanym.

Alonso zbuntował się, kłócą się szef zespołu Dennis zatonął zespołowi jako świadek w aferze szpiegowskiej w źle i spojrzał na Hamiltona. Ich „wojna” upadł tak daleko, że tytuł wysadzili po raz trzeci z rzędu, Kimi Raikkonen, aw stodole i opuścił pokój tylko dla jednej z nich.Dla Hamilton.

Po roku Alonso wrócił do Renault, który wcześniej stracił blask. Przez dwa sezony był tylko dwa zwycięstwa, jeden z nich umyślnie skażone koledzy Piquet katastrofy w Singapurze. Ale Alonso, zarówno od ekspertów, jak i od soki, usłyszał, że jest najlepszym pilotem. Ponadto miał bogatych klientów, którzy zapewnili mu miejsce w Ferrari. Zapłacili Raikkonen, który miał iść do Ferrari Alonso zdobył tytuł.

Dwukrotnie mu łzawienie do ostatniego wyścigu dwa razy na próżno. Więc kiedy włoska stajnia w ubiegłym roku upadło w wewnętrznym kryzysie, on ważny kontrakt pomimo „wypłukane” i poszedł dwa razy do tej samej rzeki.Skargi zostały zapomniane, McLaren złapał stary-nowy sojusz z automaker Honda, który zarówno dla Sennových dni ponownie dostarczanego silniki zespołu.

Żył, aby zobaczyć wspaniały Gazy, który także sponsoruje kwoty „dodatkowy dochód” do 35 milionów dolarów (drugie Vettel trwa 28, a trzeci Hamilton 25 mln), ale sukces nie przyszedł ponownie.

zaczęło w testach przed sezonem, w którym w tajemniczych okolicznościach poważny wypadek, a nie odzyskać w wyścigu otwarcia w Melbourne. Już podczas testów on i cały zespół zrozumieli, że coś jest nie tak w stajni.Silniki nie działają, technika w McLarenie zapada seaters są daleko w tyle za najlepszy

szczyt przyszedł w niedzielę w Kanadzie, gdzie otwarcie opływa Alonso z inżynierem usłyszał krzyki, czy oszczędność paliwa i opon, ale ze złością odpowiedział: “. Teraz pozwól mi ścigać się, ciesz się. Paliwo zostanie zapisane pod koniec Grand Prix. “Ale cele nie przyszły. W połowie wjechał dołów później życzliwie powiedział:

Jak smutno było patrzeć na Ferrari, który ponownie – tym razem dzięki Raikkonen – wybieg dla „Lepiej jest, że problemy idą teraz, kiedy nie możemy walczyć z najlepszymi.” zwycięzcy. I znów stanął przed pytaniem, czy żałuje, że odszedł? „Nie!”

Felipe Massa, jeden z przeciwników, ale myślisz o przeniesieniu swego: „Czasami trudno jest się przyznać do błędu.. Uczynił to „

Nawet sam Alonso niedawno w wywiadzie dla oficjalnej strony mistrzostw na pytanie, w jaki sposób wtopić kierowcę F1, powiedział:” Czasem trzeba być trochę aktorem, ponieważ pochodzą one sytuacje, w których trzeba być fałszywy. “Czy teraz jest aktorem?