Álvaro Morata zabije Real Madrid, aby Juventus dostal do finále Európskeho pohára

Massimiliano Allegri varoval jeho tím, že v Santiago Bernabéu budú čeliť “95 dlhým a nekonečným minútám” a pre túto večer sa musel cítiť takmer horúcou, hlučnou a nervóznou nocou; Ale odmena na konci bola obrovská. Talianska stará dáma sa chystá do Berlína, aby čelila Barcelonii. Po prvýkrát sa Juventus dostal do finále Ligy majstrov od roku 2003. 1-1 remíza Bet365 stačila na to, aby získal 3-2 celkové víťazstvo, ktoré Allegri označil za “mimoriadne”. Málokto očakával, že Juventus to urobí ďaleko; Ešte menej očakávalo, že pôjdu ďalej.

Pokiaľ ide o Madrid, teraz bude Bet365 uvítací bonus otázkou, či Carlo Ancelotti pokračuje; Trofejná sezóna má tendenciu skončiť s manažérom nezamestnaných. “Ak je klub šťastný, môžem pokračovať.Ak nie, budú musieť prijať rozhodnutie, “povedal. “Rád by som zostal, ale Bet365 veľmi dobre viem, ako to je vo futbale. Klub má právo zmeniť trénera, ak nie je šťastný. “Jeho nádeje na druhý po sebe idúci úspech a jeho piate finále ako tréner sa rozpadli tesne pred hodinou, a to vďaka cieľu, ktorý mal v Španielsku zaujalo. Bale odmietajú kritiku fanúšikov na európskom výjazde z Realu Madrid Prečítajte si viac o tom, že Madrid potreboval iba jediný cieľ na prekonanie deficitu a pokroku v prvej nohe, ale to bolo založené na predpoklade, že Juventus by nemal skórovať, ale skóre to urobil. Álvaro Morata, ktorý vstúpil do Madridu ako 16-ročný, zasiahol gól za 57 minút.Nechcel sláviť z úcty Bet365 voči klubu, ktorý ho videl ako hráč, ktorý bude hrať vo svojom druhom po sebe nasledujúcom finále Európskeho pohára, jeden pre každý z týchto tímov, a možno aj preto, že je ešte veľa práce.

Cristiano Ronaldo skóroval z pokutového miesta po tom, čo James Rodríguez spadal pod výzvy Claudia Marchisia a Giorgia Chielliniho. Cieľ prišiel pred južný koniec, kde pred hru gigantická plachta zobrazila Alfreda Di Stéfana, muža, ktorý zmenil tento klub na veky, keď prišiel v roku 1953. Bol to Ronaldo 307. gól pre Madrid, ktorý sa rovnal záznamu Di Stéfana. Iba teraz Bet365 stojí pred ním Raúl a on bude chytený vo vhodnom čase.

Slogan, ktorý sprevádzal Di Stéfano, čítal “útok Môj Real” a napadol. Pred gólom Ronaldo narazil na voľný kop a Gareth Bale bol dlhý výstrel tlačený preč Gianluigi Buffon.Aj jeho bola prvá šanca, hlavička, ktorá sa po 35 sekundách preháňala. Juventusov otvorený prístup a ich nepresné prestupovanie vyhovovalo madridu, často konfrontované s priestorom, nie súpermi. Isco a Ronaldo zasiahli bočnú sieť, Buffon zachytil záhlavie Karima Benzema a potom urobil ešte Bet365 ostrejšiu záchranu, tentoraz Malý na svojom najbližšom post.

Juventus bol vďačný za polčasovú píšťalku; Hra bola ohrozená definitívnym skĺznutím. Namiesto toho boli stále v ňom, ale iba Arturo Vidal mal problémy s Iker Casillasom. Marcelo svieti, ale Juventusov priamy prístup porazí Real Madrid Prečítajte si viac

A napriek tomu cieľ prišiel. Juventusovo prekonanie nepresvedčilo, ale teraz sa v Madride objavila nervozita, akoby si náhle uvedomili svoju zraniteľnosť.Chyba od Marcela takmer umožnila Vidalovi kŕmiť Moratu vnútri oblasti a potom Sergio Ramos zviazal Bet365 čílčana. Voľný kop bol prerazený Casillasom, ale keď sa lopta vrátila do Paula Pogby, vyskočil Ramos, ktorého pozícia dovolila hráčom opustiť oblasť, aby znova vstúpili na miesto.

Klesol na Morata v blízkosti Pokutový bod a ovládal a zasiahol skákací loptu a cez Casillasove ruky do siete. Teraz to bolo iné. Madrid pripravoval obrannú zmenu; Teraz museli prenasledovať hru. Ako to urobili, Juventus mohol skončiť, Casillas zachránil od Marchisio jeden Bet365 na jedného. A keď Madrid hľadal cieľ, mali len málo nápadov.

Bale dal jeden široký pred Ronaldo nastaviť kríž z ľavice, ktorý Welshman vyskočil dosiahnuť na ďaleký post, len pár metrov von.Jeho hlavička však prebehlo cez hornú časť siete. Hluk sa roztiahol a hodiny sa rozbehli, nie príliš rýchlo pre Talianov, príliš rýchlo pre Španielov. Andrea Pirlo bola stiahnutá pre Andrea Barzagli, Juventus sa presunul na troch centrálnych obrancov s 12 minútami vľavo, ktoré sľubovali, že budú dlhé. Bale narazil na ďalšiu jednu strelu, ale Bet365 reálne šance boli podivne málo, to najlepšie skutočne prichádza pre Pogba na druhom konci.

Doska vyšla hneď neskôr; Štyri minúty, teda nie 94 dlhých minút. V 10.38 hod. V horúcej noci v Madride rozhodca vyhodil svoj píšťal a hráči Juventusu vyskočili na oblohu a šplhali cez ihrisko na ceste do Berlína.

zdroj: http://bet-stavky.com/bet365-stavky-cez-mobil