Anglia wychodzi z błyskawicy, by wytrwać w rozgrywkach Pucharu Świata w Irlandii

Jeśli Anglia ma naśladować Nową Zelandię i Republikę Południowej Afryki, zdobywając Puchar Świata, które rozpoczną gospodarz w przyszłym tygodniu, będą musieli zmusić przeciwników do wysyłania ostrzeżeń o Mayday.Chociaż dwa tygodnie wcześniej znacznie lepsze były w Paryżu, mężczyźni z białymi piłeczkami wyglądali na mocno, gdzie tempo Jonny’ego Maya w szczególności wyeliminowało mistrzostwo sześciu narodów. Puchar Pucharu Świata: Jak oceniają się piłkarze z Irlandią

Anglia naprawiła wiele wad, które doprowadziły ich do porażki we Francji, a przynajmniej linia, w której powrót do Geoff Parling doprowadził do stałej, jeśli nie spektakularnej, podaży posiadania i kradzieży irlandzkiego rzucić pięć metrów Z linii domu, a ich podejście do strefy załamania, gdzie przyznały liczne kary w Paryżu, miało utrzymać piłkę w rękach coraz mocniej i daleko od podłogi.

W pewnym sensie było to odwrotnym względem Paryża Gdzie Anglia znalazła się w szansy na wygranie meczu w pozycji zamknięcia, która została przeważona.Irlandia po dwunastu minutach wylądowała w miejscu, trzymając się wraku gry, która wyglądała tak, że wyrzuciła ich za burtę po 13 minutach, gdy zgubili dwie próbki, na których trening miał wyeliminować.

Anglia najwyżej przypominała Anglię w najgorszym wypadku, że nie skalują ani wysokości, ani nie pionują. Grają ze stałością ogólną, która wyróżnia je jako ciężką, zorganizowaną, dobrze wyważoną i zmotywowaną stroną, ale jedną z nich, która jest krótka dla graczy, którzy byliby powszechnie uznawani za światowej klasy.To był punkt robiony w ciągu tygodnia Rob Andrew, profesjonalnego reżysera Rugby Football Union, kiedy powiedział, że większość zespołów powinna osiągnąć szczyt w czasie Pucharu Świata 2019. Puchar Świata w rozgrywkach: Jak gracze Irlandii Ocenione przeciwko Anglii Czytaj więcej

To było oświadczenie o oczywistych, ale wygenerowało trochę piany, głównie z powodu tego, kto powiedział raczej niż to, co powiedział.Anglia, z zaledwie trzema graczami uzbrojonymi w 50 lub więcej czapek, a tylko jeden z nich, który może rozpocząć walkę z Fidżi w przyszłym tygodniu, Dan Cole, są rywalami Pucharu Świata, głównie dlatego, że grają wszystkie ich mecze w Twickenham, z wyjątkiem Którzy nie czują się w Manchesterze.

To nie jest grunt, w którym Afryka Południowa boi się chodzić przez dekadę, a czarne czarownice mają w sobie trochę strachu, ale grają w domu, zanim partyzancki tłum daje Uczciwy, ale niepozorny aspekt potrzebny jest nieliczny procent, coś, co cztery lata temu pociągnęło Nową Zelandię za sobą w finale przeciwko Francji cztery dni temu, gdy okazja ich pozbawia wiele różnic.

Trzy zapałki rozgrzewkowe zapewniły podniesienie poziomu Anglii, a to nawet w Sześciu Narodach było korytarzem niepewności z Jonny’em Mayem, który padł na spotkanie z Irlandią w Dublinie, po tym, jak pokazywał błąd w defensywie w obronie i ataku, który pojawił się bez likuPoczucie, gdzie iść.

Może teraz mieć poczucie kierunku.Po tym, jak w ubiegłym miesiącu strzelił przeciwko Francji, jego wynik po trzech minutach z Irlandią sprowadzał się do jego siły, po czym zmusił się Tommy’ego Bowe’ego, który całe popołudnie wyglądał niewiele. A następnie zostawiając Szymona Zebo na podłodze.

May po raz drugi próbował wykluczyć w ciągu 24 minut, kiedy przyspieszył minęło Robbie Henshaw, który podbiegł do celu, aby dotknąć skrzydła i moment meczu Pojawił się w drugim okresie, kiedy z początkowego rozpoczęcia opuścił Jamiego Heaslipa w posągowy stwarzając z nogami.Z Anthony’m Watsonem dodał do swoich dwóch prób przeciwko Francji z innym, po tym jak złapał rzut karny George’a Forda z nieszczęsnego Zebo, Anglia ma dwóch najlepszych zawodników.

Problem polega na tym, że jako zespół są daleko Z gotowego produktu. Mistrzostwa Świata są o wygranych meczach: marginesy są dla statystyków, ale taka była rzadka zwykła drużyna z Irlandii nie daleko od pełnej siły, którą Anglia, nawet pozwalając na spokój pokazali, aby zobaczyć mecz po Irlandii, znikąd, W dwóch punktach gospodarzy, marnują szanse. Stuart Lancaster mówi, że Anglii są gotowi na Mistrzostwa Świata po zwycięstwie nad Irlandią Czytaj więcej

Mieli spróbować niedozwolone w każdej połowie.Richard Wigglesworth, zastępca Ben Youngs, który był tak skuteczny, jak bierny w Paryżu, zmusił się do pokonania linii, gdy Owen Farrell zmarnował czworonożnego pokroju, przebijając przed Mike’em Browna, tylko dla jego Spróbuj wykluczyć, ponieważ sędzia wideo zauważył Tom Wood w pozycji offside na ruck przed.

Wood został nazwany człowiekiem meczu na wyświetlaczu, który zobaczył go podnieść piłkę więcej, chociaż nie będzie Chcesz zobaczyć powtórzenie półprodukty, Jonathan Sexton, pozbawienie go posiadania.Z Ben Morgan wyglądał na energię w drugiej grze na ósmej i Chris Robshaw, zapewniając, że łącząc grę i trzymając piłkę z podłogi Anglii zmniejszyła liczbę rzutów karnych przeciwko niemu, było coś więcej o Anglii, jeśli nie dowcipnie.

Irlandia była jednak szokująco mierna, brakowało więcej startów niż spodziewali się przez cały rok. Jedna, straszliwa próba zatrzymania Joe’a Marlera przez Devina Tonera, pozwoliła na poparcie, aby dostać się do galopu, który zobaczył Conor Murray, jednego z dwóch specjalistów w reprezentacji Irlandii w Pucharze Świata, zastanawiając się, jak wreszcie ścina Do przodu.

Rozwiązania Irlandii były nieznacznie gorsze niż ich dystrybucja, która odczuwała brak tempa.Oni byli na innym etapie rozwoju do Anglii, który musi być na swoim szczycie przeciwko Fidżi w weekend, kiedy Irlandczycy będą musieli z Kanadą walczyć, ale porażki w kolejnych tygodniach do Walii i Anglii pozostawiły ich potrzebujących zbawienia. / P>

Wszyscy zmusili się do meczu, do jakiego ledwie brakowało im przez ich kapitana, Paula O’Connella, który na tym dowodie ostatecznie się pojawił. Jednak Puchar Świata nie dotyczy formy czy rankingu, ponieważ Nowa Zelandia poczuła się podekscytowana po 1987 r., Ale zajmowała siedem tygodni w odróżnieniu od innych. Anglia to te, które mają domowe wygody.