APOEL Nikósie – Athletic Bilbao

Bilbao podróżuje do Cypru APOEL bronić przed krajowym Pucharu Hiszpanii honoru. Ale to nie będzie łatwe, ponieważ Cypryjczycy ostatni raz pokazał, że są one wiedzą, kto jest ich przeciwnikiem skóry na pewno nie jest tanie.

Już w pierwszym pojedynku Bilbao też nie. środowisku domowym, jasne jakości na boku i doświadczenia Cup, po prostu wszystko po prostu rozmawiał z Lions. Baskijski całości, ale zaskakująco luźne obronie, którego goście z Cypru można łatwo wykorzystać. Lwy zdobyć dwa gole, to nie jest zły bilans. Jasne, że nadal trzeba wygrać w domu Cypryjczyków i idealnie neinkasovat, ale to były takie zewnątrz przed pierwszym spotkaniem ich obecna sytuacja więcej niż dobre.

A także ze względu na formę Bilbao. Athletic miał niewłaściwego lub LaLigy poprzedniej rundy. Cele Naniho Simon Zazou były zbyt Bilbao, Valencia nie udało się podbić obrony i nigdy nie skapitulował. A co gorsza, raniąc go chyba największą broń. Zaraz na początku drugiej połowy doznał kontuzji mięśnia uda Aritz Aduriz, który będzie nieobecny przez dłuższy czas. Czy uda mu Bilbao poradzić sobie bez niego?

Trener Ernesto Valverde jest przekonany, że jego zawodnicy mogą zrobić. W wywiadzie przed meczem, wspominał: “Mamy wystarczająco silny skład do nas z wszelkich porad nieobecności Utrata Aritz Aduriz jest rzeczywiście bardzo nieprzyjemny i prowadzi nas do kilku zmian, ale jestem pewien, że możemy zrobić to trochę zmodyfikować schemat dopasować go.. jego przeciwnik, a gracze, którzy są dostępne. Chcemy wygrać, na pewno grać na remis. APOEL ostatni raz Pokazał jak niebezpieczna potrafi być “, powiedział Valverde.

Drużyna gospodarzy stoi bardzo trudne zadanie. Hiszpański zespół brał udział w piętnaście pojedynków, ale żaden z nich nie mógł go pokonać. To jest statystyka, który teraz musi się zmienić, jeśli chce myśleć o tym procesie. Ale w domu udaje, które wykazały, na przykład, w ostatniej rundzie pierwszej ligi cypryjskiej. Limassol udało się to bardzo prosto i skutecznie, kiedy strzelił trzy gole. Można powtórzyć także przeciwko Bilbao?