Arsenal FC – Burnley FC

Tyler Hansbrough, Larry SandersMało Arsenal w poprzedniej rundzie może outdoor utwory z powrotem do wygrania przekonująco – po porażkach z Evertonem i Man City remis w Bournemouth i tym razem Kanonierzy zremisował z Swansea klęsce, a teraz chcą poprzedni głowy podobnie potwierdzić żartobliwie przeciwko Burnley …

Arsenal na Emirates Stadium po raz pierwszy od Nowego Roku (następnie trzy wycieczki konkurencji) i będzie trwać przez dwa czystej kartce przeciwko West Brom i Crystal Palace. Przeciwko Burnley a jednocześnie zespół Wengera będzie niewątpliwie wierzą; Jeszcze z nim, mimo wszystko, że nie stracił w Premier League i wahał się raz na pięć prób, po raz pierwszy.

Clarets obronne Arsenal nawet trzy razy z rzędu nawet raz niedojrzałe i fotografowania ich nędzę przed londyńczyków można łatwo rozciągnąć się w niedzielę, ponieważ tegoroczny Burnley scharakteryzować cokolwiek innego. Tylko trzy odkryte klubów w Premier League po mistrzowsku reprezentują najgorsze oświadczeniem Ligi; Reszta zespołów może pochwalić się co najmniej dwa razy interwencje na drodze.

Burnley zresztą jeszcze w Londynie w ramach Premier League uhrála points’ve tylko dwa razy (podczas gdy dwanaście zginęło w stolicy), szanse na niego, ale tym razem dodał powraca w tygodniu nieobecnej Marneyho Barnes Gudmundsson. Odwrotnie, Scott Arfield prawdopodobnie ze względu na tylnej mięśni stehennímu pominięcia trzeci z rzędu mecz.

Theo Walcott kilka dni temu obchodził swoje jedenastego roku w klubie, całkiem trafnie ale teraz strzela ze względu na ból łydki. W przeciwieństwie do tego, Olivier Giroud w czasie pozbyć się problemów z jego prawej kostce i trio obronnej będzie również Bellerina-Gibbsa-Coquelin.