Arsenal FC – Chelsea FC

Bez tradycyjnego koguta walczy Wenger Vs. Mourinho może być nieco nudne; więc przynajmniej w idealnym momencie wyszedł cytaty z nowej książki Jose, który jest dość bezkrytycznie skierowanego przeciwko trenera francuskiej. Potem miał konferencję prasową przed twierdził mecz, że nowy problem jest na pewno nie będzie czytać. Nacisk uderzyć i tylko szóstą rundę i derby Londynu. Arsenal witamy Chelsea.

Arsene Wenger jest na pewno świetną osobowość tego meczu bez konfrontacji z nieprzejednanego rywala z Portugalii. Niemal legendarny menedżer kilka dni będzie obchodzić dwudziestą rocznicę Arsenalu, który obecnie trenuje atmosfery niesamowite osiągnięcie – nawet przy uwzględnieniu opinii na temat złego języka, Francuz przez jakiś czas poza wygaśnięcia.

Wenger, jednak te rocznice też w miłości nie ma – a los chce, że po raz kolejny rocznicy starć z rywalem miasta zachodnim Londynie. Chelsea pokonała swój arsenał w 2005 roku na pięciu setny mecz w klubie, aby dać mu zdegustowany historyczne tysięcznej pojedynku na ławce Gunners klęsce 6: 0TH

Arsenal Chelsea w krótkim czasie, a tak nie jest. Do ligi zwycięstwa czekają Kanonierów ostatnie dziewięć meczów, w tym w ubiegłym roku, dwukrotnie “najgorszego sezonu, kiedy The Blues w nową erę. Już sześć meczów z rzędu pozamiejskiej Arsenal nie zdobył konkurencyjny nawet jednego gola. W celu ligowym z Chelsea oczekiwaniu Wenger et al. Już 572 minut. Zapewnia promyk nadziei zeszłorocznego Tarczę Wspólnoty, czerwony-i wygrał 1: 0TH

W porównaniu Chelsea, jednak mają lepszą formę. Podczas Conte pobiera uhrála z dwóch ostatnich rund ligowych tylko jeden punkt, Arsenal nie przegrał sześć meczów z rzędu, ale w Premier League, a nawet nagrał trzy zwycięstwa z rzędu. Doskonała robią, zwłaszcza po ataku, jak Hull i Nottingham (Puchar Ligi) Abraham zasadził identycznie na cztery kawałki.

Natychmiast kwartet precyzyjne interwencje jednak cieszył się i Chelsea prowadzona przez dyrygenta Cesc Fabregas, który postanowił Cup triumf nad Leicester 4: 2 po dogrywce dwie bramki i asystę. Hiszpański pomocnik rozpoczął się dopiero w ważnych meczach z ławki, ale to wszystko jest po Wtorkowa gra może się zmienić. Zagrożone są zarówno Oskar i Nemanja Matic. Chociaż wspomniana trójka zasiądzie jeden facet, parę stoperská John Terry i Kurt Zouma jest z zestawu gier – Francuski obrońca będzie w ciągu tygodnia będzie dostępna.