AS Saint-Étienne – Montpellier HSC 3:1

ASSE tracił gola, ale ostatecznie okazało się, że wynik i podjąć pierwsze punkty ligowe. MHSC na dobre wyniki z Angers niezabudowanej.

Chociaż oddziale Frederic Hantze zaczął lepiej. W 23. minucie strzela Souleymane Camara i Stéphane Ruffier jego próba właśnie wystartował. Balon jest wtedy Steve dostał najszybszą Mounia i dał grupie odwiedzając jeden cel – 0: 1

Pod koniec pierwszej połowy domu stworzył większe możliwości, ale w pierwszej minucie drugiej połowy wszedł do ołowiu. Nolan Roux sklepnul głowa piłkę do Kevin Monnet-Paquet, którzy osiedlili się na ziemi strzał – 1: 1 I zanim la Paillade odzyskano już przegranej.

Dylan Saint-Louis głowy strzelił swojego pierwszego gola we francuskiej elity – 2: 1 Od tego czasu, Les Verts wyraźnie dominuje i stworzył więcej szans. Monnet-Paquet odchylił się do piłki i nabrać poprzeczkę. Potem próbował Roux, ale Geoffrey Jourdren go wytropić.

Jednak kibice w Le Chaudron, który widział na tegorocznym EURO, między innymi, Czesi wyciągnąć z Chorwacją mogłyby się zawodnicy znów poczuć radość. W 85 minucie Robert Berić znaleźć motywacyjnego Kevin Théophile-Catherine, wykonane przestrzeń i umieścić wynik tego meczu swoją ostateczną formę – 3: 1