Australia traci serię T20 w Indiach, kapitanowie Finch ponownie znoszą hamstring

Australia w piątek wieczorem uderzyła w stratę serii Twenty20 na Indie, gdy kapitan Aaron Finch zdawał się unikać jego ścięgna w 27-stopniowej porażce. Finch wygrał z MCG po wygranej na 74, dodając kolejny numer do Australijskiej listy T20 World Cup zmartwienia. 29-latek, który poddawał chirurgii chirurgii gałki ocznej w 2015 roku, był wściekły po pociągnięciu W wieku 16 lat. – Zmarł prawą nogą, kiedy mrugnął. Niestety ostatnio ten ostatni etap wzbudził nieco więcej “- powiedział Shane Watson. – W tej chwili jest oceniany. Fingers crossed to nie jest tak źle. Zdecydowanie zrobił jakąś formę szkody. Nie znam zakresu. To przynajmniej co najmniej tydzień. To dla niego bardzo nieszczęśliwe.On dobrze bije piłkę. “

Finch ma zapomnieć o trasie ODI w Nowej Zelandii, która rozpoczyna się w przyszłym tygodniu, a Usman Khawaja prawdopodobnie zostanie wezwany na miejsce. Jeśli jest to poważna porażka dla otwieracza, mógłby wyścigać zegar, aby nadawał się do Pucharu Świata T20, który rozpoczyna się od siedmiu tygodni i jest obsługiwany przez India.Cameron Bancroft wezwał Australię do debiutu w Indiach Seria T20 Czytaj więcej < / Shikhar Dhawan, Rohit Sharma i Virat Kohli wkroczyli do Indii w sumie 184-3, po tym jak zostali poproszeni o uderzenie Fincha. Australia dokonała sześciu zmian w swoim XI, ale tegoroczni mistrzowie Pucharu Świata nadal napierali na atak understrength.Stworzył nowy rekord, przekraczając liczbę 182-9, którą Australia zdołała wygrać, gdy David Warner zadebiutował w 2009 roku.

Finch i Shaun Marsh wspólnie z 94-osobowym stanowiskiem otwarcia, Upadek 3-7. Oznacza to niedzielny finał serii SCG będzie martwy kauczuk, a Indie miały 37-letnią wygraną w Adelaide. Finch został zwolniony z 62, 64 i 67 lat, włącznie z opiekunem, który jakoś wsunął się przez dłonie Dhawan na głębokość.

MS Dhoni po prostu miał zbyt wiele czasu na grę, Australia kończyła się 157-8, Radość hordów indyjskich fanów w tłumie wokalnym 58.787. To była podobna historia w dniu Australii, kiedy Kohli 90 wspomogło Indiach w osiągnięciu 188-3 w swoich 20 przejściach.

Bowling jest największym problemem Australii na Mistrzostwach Świata T20, które rozpoczyna się od siedmiu tygodni.Mitchell Starc, Josh Hazlewood, James Pattinson, Pat Cummins i Nathan Coulter-Nile nagłówek australijskich pacemen na uboczu. To pokazało się w Melbourne.

Dhawan i Sharma zdołali wygrać 12 z trzech pierwszych rzutów karnych, ale w następnych dwóch dołączyli 32, atakując Johna Hastingsa i Jamesa Faulknera z wielkim powodzeniem. Nathan Lyon, w debiucie T20 po tym, jak zostali powołani na miejsce legszystka Camerona Boyce, również poradzili sobie z leczeniem w 97-osobowym stanowisku. Lyon po raz pierwszy przejechał na 15 tras, z niskim poziomem wyrzutu, który był niekartowany.

Testowy piłkarz nie dostał kolejnej szansy na miskę, podczas gdy Hastings i Faulkner zapisali ostatnie numery 0- 35 każdy z ich trzech nadwyżek.Dhawan został złapany na 42, próbując odwrócić Glenn Maxwell, podczas gdy Sharma wyczerpie się na 60, gdy kończy się na tym samym końcu, co Kohli. Ani zwolnienie nie ograniczyło tempa Indii, a Kohli z niepokojem 59 z 33 piłek.

Andrew Tye i Scott Boland, zarówno w debiucie na T20, lepiej się znajdowali wśród wczesnego ataku. Boland przyznał cztery otwarcia w dwóch pierwszych rzutach, podczas gdy dwa pierwsze Tye wygrały na dziewięć tras.