Będzie Lewandowski? Polacy będą słabsze, zgadzają piłkarzy

“W porównaniu do Euro Polacy mają więcej graczy, którzy grają konsekwentnie w dużych zespołach. Ponadto tworzą jakby Lewandowskiego, choć prawdopodobnie nie zagra “, powiedział pomocnik Jaroslav Plasil.

Na pewno nie zagra. Robert Lewandowski, gwiazda Bayernu Monachium z 13 goli i najlepszym strzelcem europejskich kwalifikacji po sobotniej wygranej nad Islandią 4: 2 pochodzi trener Adam Nawałka off.I tak Grzegorz Krychowiak, Jakub Błaszczykowski i bramkarz Łukasz Fabiański.

Przedstawiciele czeskiego dla dobrej nowiny, że obawiali biegaczy napastnik lub odwrotnie? “Każdy piłkarz chciałby zmierzyć z najlepszymi, dlatego szkoda, że ​​nie będzie”, powiedział Plašil. “Ale mają jakości graczy, którzy mogą go zastąpić.”

Jest to również potwierdzone Vaclav Prochazka korek. “Oni mają wielką siłę ofensywną, doskonały shooter,” powiedział. Nie sądzę, że siła Polaków bez Lewandowskiego spada. “To ich najlepszy strzał, ale muszą zapłacić.. Jesteśmy jednak zadowoleni, że nie może zrobić “, a następnie pieszo w brzmieniu:” Wyzwaniem niego byłoby interesujące, ale z drugiej strony, istnieją i¬další graczy.Ogólnie rzecz biorąc, nie możemy się doczekać na spotkanie “.

Czesi i Polacy powinni być we wzajemnych piłkarzy pojedynku okazją do szerszej kadry. Największa” Spodziewam się, że nawet tak, to będzie dobry mecz, pomimo faktu, że w kwalifikacjach skład naszego zespołu zakręcić dużo “, powiedział napastnik Milan Skoda, która zakłada, że ​​deski. “Rozmawiałem z trenerem mówi mi, że powinienem grać.”

Pakiet Podstawowy powinny pojawiać się także Vaclav Prochazka. “Zestawy nie wiem, ale mamy wskazań może, przypuszczać, i jeszcze nie zorientowali,” powiedział Prochazka.

Jakie obietnice gry? “Serbowie wykazały również ich jakość, są mocne na piłkę.Polacy lubią grać w piłkę nożną, mają wspaniałe osoby, które pracują w wielkich klubach. To będzie równie trudny mecz, “powiedział Prochazka. But Home Serbowie mieli także wiele znanych graczy z drużyn i pomógł im.

” Dokładnie, “powiedział Vaclav Prochazka. “Zespół musi współdziałać. Serbowie pokazał, że rzeczywiście indywidualną jakość, ale to wszystko odbywa się ten wynik. Mam nadzieję, że naszą siłą jest właśnie tego, a która to z kolei pokazać w Polsce “.