Bulis emerytowany aktor, grał w poprzednim sezonie

Hokej przodu Jan Bulis oficjalnie wycofał. Trzydzieści osiem srebrny medalista mistrzostw świata w 2006 roku i właściciel brązu z olimpiady w Turynie w tym samym roku grał w poprzednim sezonie przed ostatnim Continental Ligi Czelabińsku.

“Głównie brakowało mu motywacji. W wieku szesnastu lat grałem prawie stale za granicą i że nadszedł czas, przez te wszystkie lata, aby powrócić do rodziny,” powiedział Bulis powiedział CTK. “W ciągu ostatniego sezonu, mimo że menu udał, że nie mogli zatrzymać się w Czelabińsku, oferty umów i Pardubicach, ale rodzina nadano priorytet,” dodał.

Co dalej, Bulis jeszcze rozwiązane. “Teraz mogę poświęcić się tylko do mojej rodziny. Dzieci uprawiania sportu, teraz jestem tatą na pełny etat”, powiedziała z uśmiechem. Dla hokeja może zostać. “Szkolenie nie chodzę, ale coś się zbliża w skautingu. Rozmawiałem o tym z jego agentem Jiri Hamal i nie byłoby trochę miejsca. Ale to kwestia przyszłości. Teraz moim priorytetem rodziny. Sięgam czego brakowało mi akcję w Rosji. ”

Bulis trakcie kariery grał dziewięć sezonów w NHL, potem drugi ósmej KHL. “Overseas pamiętam tylko dobre. Spędziłem tam iz młodszych dwunastu lat i grał w Montrealu. Co więcej, zyskał wielu przyjaciół, z którymi jestem w kontakcie z tego dnia”, powiedział Bulis.

“W Rosji, miałem szczęście, że zawsze był zespół spotkał dobry zespół. Wracałem z obu cudzoziemców i rosyjskich kolegów. Dwa razy grałem w finale Pucharu Gagarina, więc jest to coś do zapamiętania. Był również bardzo Tytułowy z Pardubic w czasie lokautu NHL. W jednym ataku z Milan Hejduk i Michał MIKESKA naprawdę cieszył hokeja “, powiedział hodowla Pardubice.

Jan gdyby nie wyciągnąć
Przechowywać oglądania hokeja. “Nawet jeśli tylko w telewizji, na lodzie nie chodzę do góry. Oni zwabić mnie do zespołu Pardubice weteranów, ale odrzucają ich oferty” śmiał Bulis. On patrzy na mistrzostwa świata.

“Czesi mile zaskoczony, pan Vůjtek kadry doskonale składany odmłodzony zespół i widać, że mamy coś do budowania na tym, co uderzyło mnie najbardziej, jednakże, biorąc dwa finalistów -… Kanada i Finlandia Byli gdzieś indziej Opiera się ona na młodych zawodników, to moja miłość. “Bulis powiedział.

W NHL, pracował w Waszyngtonie, Montrealu i Vancouver. W granicą konkursu odbył łącznie 587 gier play-off, który zgarnął 251 punktów kanadyjskich. Continental League grał Atlant Moscow Oblast i Czelabińsku, zagrał 458 meczów i zdobył 245 punktów. Gdy blokada NHL w sezonie 2004/05 zdobył tytuł mistrzowski z Pardubic.