Cofać się w kadrze. Slovan pożegnanie Gorosito, Stefanik i Peltier

Bratysława. Prowadzenie klubu piłkarskiego słowacki Slovan Bratysława po jesiennej części ligi Fortuna, postanowił kilka zmian w składzie.

“Belasí” również nie liczy się w usługach Erika Čikoša David Hudák Nicolas Gorosito, Lester Peltiera, Patrika Saba, Timoteja Záhumenského i Samuela Štefánika, którego klub Miejsce na liście transferowej.

zgłaszane na oficjalnej stronie ośmiokrotnie mistrzem Słowacji.

Zarządzanie Slovan po jesiennej części kompleksowo ocenić rezultaty i występy A-Team, a także na podstawie tej analizy, postanowił wczesnych zmian w kadrze. //

Poas zima prestvky DJDE w kdri K Slovan Bratislava niekokm to zmienić. Również kilka grzmot pRVh mustva jest con…Wysłany przez Slovan Bratysława w poniedziałek, 21 grudnia 2015

„Jak mam w przeszłości wielokrotnie wspomniano, chcemy zbudować silną drużynę, która będzie konkurencyjna i na scenie europejskiej. Z niektórych zawodników w naszej długoterminowej strategii nie liczą i byłaby to strata czasu dla obu stron, aby nas dalej. Slovan Bratysława zatem w ramach wiosennej już nie świadczy usług Erika Čikoša David Hudák Nicolas Gorosito, Lester Peltier, Patrika Saba, Timoteja Záhumenského i Samuela Štefánika. Wszystkie te podmioty zostały włączone na liście transferowej. trzech młodych graczy Filip Ďuriš, Lukáš Gašparovič Róbert Matejka, którzy są członkami szerszej oddziału a-Team, odpowiednio juniorzy, chcielibyśmy, jeśli więc pożyczka w celu zdobycia niezbędnego doświadczenia w grach.Ci gracze mają szansę, aby przekonać nas o swoich zdolnościach i mogą walczyć o swoją przyszłość w Słowian. Rejestrujemy zainteresowanie gospodarzem bramkarza Martina Krnáča. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw decyduje, czy odpocząć, „powiedział skslovan.com wiceprezes i członek zarządu Slovan Ivan Kmotrík ml.

Według niego, klub z zawodników wybuchła na dobre.

„Jeśli chodzi Erika Čikoša, zgodziliśmy się na warunkach umowy. Jego występ nie był wystarczająco stabilny dla nas, aby być całkowicie przekonany o jego bardziej trwałych przyszłych Słowian.Zaproponowaliśmy mu nasz pogląd rozsądną umowę, ale nasze pomysły nie pasują „powiedział Kmotrík ml ..

Slovan zimą przerwa wykorzystuje rynku transferowym i poprawić skład.

” Po opuszczeniu musi przyjść i wzmocnić skład. Walczymy o podwójnym, dla którego potrzebujemy odpowiednich piłkarzy. Mamy kilka wybranych graczy, z niektórymi jesteśmy na etapie negocjacji końcowych. Wkrótce będzie on dołączyć nowy Skład drużyny z którymi negocjujemy warunki. Od podpisania umowy jesteśmy tylko badanie lekarskie, które powinny zostać poddane 7 stycznia Pozostałe transfery są w toku. Warunki mamy do czynienia z kolejną parą futbolu.Ich wydajność nawet chcą przetestować w przygotowaniu, a następnie zdecydować się na ich możliwe zaangażowany „o planach Wiceprezes Słowianin.

Przed wyjazdem na wakacje zakończone slovanisti testy bardziej fizyczne. Trening zimowy Belasí rozpoczną się 7 stycznia został wzmocniony kadry. zmiany te mogą być inne.

„Byłbym szczęśliwy, gdyby udało nam się pomyślnego zakończenia przejęcia co najmniej trzech lub czterech graczy. Wiemy gdzie musimy wzmocnić zespół, ale na pewno nie idziemy po ilości nad jakością. Dla nas szczególnie ważne jest, że nowe oddziały były korzystne dla naszego zespołu i przejść do następnego poziomu.Jeśli teraz nie otrzyma prawidłowy odtwarzacz, raczej będziemy szukać tymczasowe rozwiązanie w postaci hostingu, a my przygotujemy transfer wysokiej jakości w sezonie letnim, „powiedział Ivan Kmotrík ml.