Dak Prescott wygląda wygodnie, ale nie wspaniale – a to wszystko, czego potrzebują kowboje

Być może nie będą. Może przez miesiące bez Romo, niedoświadczenie Prescotta zostanie ujawnione. Ale przez jeden ważny tydzień przeciwko największemu rywalowi jego drużyny, na stadionie, wyglądał tak, jakby był w stanie poradzić sobie sam. W niedzielę pokonywał trasę w Waszyngtonie w sposób, w jaki wielu z jego poprzedników tego nie robiło.

Rzucał 292 jardów w zwycięstwie Cowboys 27-23 w FedEx Field, Prescott pokazał, że może doprowadzić Dallas do wielkiego zwycięstwa . W wygranej nie był spektakularny. Trenerzy Cowboys nie pchają go, by był świetny. Nie proszą go, żeby rzucił zbyt głęboko lub zrobił coś zbyt skomplikowanego, ale nie musi robić wielkich rzeczy. Nie z odbiornikiem takim jak Dez Bryant i uciekającym jak Ezekiel Elliott. Czasami wszystko, co musi zrobić, jest wystarczająco dobre.On może pozwolić, by inni robili wielkie sztuki. Okładka NFL: dzikie wykończenia, Garoppolo podpala Miami przed zranieniem Czytaj więcej

Tak utalentowany, jak Romo jest zarówno passerem, jak i obrażającym umysłem, czasami próbuje zrobić to samo. dużo. Jego największe niepowodzenia przyniosły wymuszone podania, które nigdy nie były potrzebne. Prescott, jako nowicjusz wcielił się w rolę, której nie powinien wypełniać tak wcześnie w swojej karierze, grał inteligentnie w niedzielę. Otrzymał wiele bezpiecznych rolloutów i akcji, które można by uznać za bezpieczne, ale je ukończył.Zrobił też coś bardzo imponującego dla każdego rozgrywającego w Dallas w Waszyngtonie, który poprowadził drużynę na trzech przebojach, które zdobyły ponad trzy czwarte pola.

Wygrywając tę ​​grę, popchnął także Waszyngton – a przedsezonowy faworyt do wygrania podziału – na 0-2 w NFC East, z obiema stratami w domu. Jego odpowiednik, Kirk Cousins, mógł zrobić duży krok w kierunku ogromnej długoterminowej umowy, o którą prosił. Zamiast tego wyglądał niewygodnie przez cały dzień, był bardzo niecelny i został przechwycony w strefie końcowej, kiedy Waszyngton mógł przejąć kontrolę nad grą.

Dak Prescott nie był fantastyczny w niedzielę, ale był dobry dość. Być może właśnie to Dallas najbardziej potrzebuje teraz.