Dochodzi do mistrzostwa biathlonu. Pięciu Czechów będzie na początku królewskich wyścigów

0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, i zawsze na samym końcu linii ponownie na 0. Warunki są idealne i Gabriela Soukalová ostatni trening przed zbiorowym jednej rasy strzela niecelnie.

Właściwie to ona tęskniła za celem, ani w treningu, ani w wyścigu. Ten ostatni, którego nie grał biatlonista Jablonec, był w środę fatalnym “złotem” pod koniec wyścigu wytrzymałościowego.

„Jestem pełen energii”, śmieje się, a nawet bez pytania, a na nim można zobaczyć, jak na jego szóstym starcie w Kontiolahti cieszyć.

World Cup biathlon zakończone masowych ras .Pozostaje odpowiedzieć na ostatnie pytanie.

Kto dostanie pozostałe dwa tytuły?

Odporny na Francji w rankingu medal krajów ciśnienie potężnie finišujících Niemców?

zwiększa Czechów zbiór trzech medali, które jest już najbardziej cenne w historii ich udziału w Pucharze świata?

Dock Darja Domraczawa medal i być może ponownie tytuł w ostatnim wyścigu mistrzostw, a także przed rokiem w Nowym Mieście?

Marie Dorinová-Habertová pierwsza kobieta z Liv-Grete Poiréeové w 2004 roku, które będą walczyć o pojedynczej mistrzostw trzy indywidualne złote medale?

Pod warunkiem, że Martin Fourcade już w Kontiolahti, dużą kryształową kulę dla króla w okresie zimowym , do której ma teraz 8.zamiast tego?

imitacja Tarjei Boe jego rodak Svendsen i tylko Fourcade, który wygrał New Town w 2013 roku, pięć maksymalnych możliwych sześciu medali?

Mówią ich pożegnania Kaisa Mäkäräinen tłum do domu (a może zawsze mistrzostwach Świata) drugi medal?

i widzimy raz bardziej nieoczekiwane nazwy na podium, takie jak ten tydzień był Jurlovová Rosji i 61 samice rankingu kubek, kanadyjskie i Smith, pierwszy medalista swojego kraju po 22 latach?

Elite trzydzieści ras luzem w Kontiolahti stworzony w oparciu o klucz, który różni się od Pucharu świata.

Korzystnie kwalifikują się wszystkie indywidualne medalistów z turnieju Pucharu świata. Następnie inne biathlonie, których historia sięga 15 lat.miejsca w ogólnym rankingu Pucharu Świata. Pozostałą ilość trzydzieści uzupełniać tych sportowców, którzy zdobyli najwięcej punktów w Kontiolahti.

Z tego kryterium jako dwudziesty czwarty w wyścigu również wyciska Jaroslav Soukup. Tuż poniżej linii przeciwnie pozostał przykład Volkov, rosyjski, włoski i Hofer Windisch, Fink Laukkanenová lub polka Hojniszová.

Wprowadzenie zabraknie również dwóch medalistów z wyścigów pucharowych z masy startowej w tym sezonie. Rosyjskiego Małyska i francuskiego Fillon Maillet

reprezentacja pięciokrotny w postaci Vitkove Soukalová, Moravec, Šlesingr Soukup to czeska wyprawa w dzisiejszym polu startowym rzeczywiście trzecim co do wielkości, więcej biathletes zacząć tylko Niemcy 7 (4 + 3) i Rosji 6 (2 + 4).Jak Czesi są Norwegów (4 + 1), jeden przedstawiciel mniej mają Francja 4 (2 + 2) i Austrii (2 + 2).

Teraz masowe wyścigi przyniosły w ostatnich latach czeski zespół wielu sukces.

jest to dyscyplina, w której ostatnie gry w Soczi przeszedł po trzech nieudanych próbach jego pierwszy olimpijski medal Gabriela Soukalová i który stanął na podium olimpijskim również Ondrej Moravec.

Jest to dyscyplina, w której Veronika Vítková drugi w Pucharze Świata, zaledwie sześć punktów straty do prowadzącego Mäkäräienenovou i zawsze więc z wielką nadzieją na małą kryształową Kulę.

i jest to także dyscyplina, w której jeszcze ostatni kubek wyścig kończył Michal Šlesingr w Ruhpolding trzeciej po fotofiniši Niemiec i Francuz SCHEMPP Fillon Maille.

“Uwielbiam wyścigi kontakt”, mówi Šlesingr.

„Jestem podekscytowany.Zdecydowanie po przekaźnika nie czuję, że jestem całkowicie gotowy „, powiedział w sobotę w nocy Moravec. “Jedyne, co mi się nie podoba, to ogłoszenie przekaźnika. Absolutnie nie widzę w jaki sposób możemy zaplanować go w sobotę o dziewiątej wieczorem, kiedy mamy weekend dwa wyścigi z rzędu. Jest to całkowicie błędne. „

Po przekaźnika i Czechami, zamiast regeneracja miał późnym wieczorem opuścić plac w Joensuu, który udekorował medalami, najlepsze mężczyzn przekaźnikowych i kobiet oraz w którym etap wspiął i cztery, które są umieszczone w 4 . do 6 w.

Czeszki były po piątek 8 miejscu tej ścieżce oszczędzone.Zarówno Soukalová, jak i Vítková wytwarzają energię w motelu Kontio, co może być przydatne dzisiaj. “Po prostu chce, bym w końcu trafił”, mówi Veronika Vitkova.

Rozpoczyna się wielki finał mistrzostw.