Dukla – Pilzno 2: 3, liderzy doszli do zwycięstwa Kolara w karach

Chociaż Jablonec Sobotni bezbramkowy mecz Sparta publiczność bardzo interesująca sytuacja zaoferowała Julisce to było coś zupełnie innego. Od początku gry zwinny futbolu z szans po obu stronach.

Decydujący moment nadszedł, gdy minut przed końcem meczu, kiedy Karavajev zatrzymana piłka minęła jednak rękę i Kolar z karą zastrzelił Pilsen trzech punktów.

“Przykro mi, że taka gra zadecyduje o dużej części kary w dziewięćdziesiąt minut. W 90. minucie i niezdecydowanym stanie, kara musi wynosić 100%, jeśli nie więcej. Jej ręka została wystrzelona z pół metra, Karavaev miał ją przed sobą. I kiedykolwiek poleciał strzał na bramkę „Lubos Kozel poglądach trener Dukla.

Przy zachowaniu podczas poszła Dukla gdy w 42.drobiazgowo pięknie rozwiązał sytuację w limuzynie rywalki Bergera: minął Limbersky, na linii bramkowej podniósł głowę, sprawdził ruch kolegów z drużyny i znalazł dokładnym back-passem Marka Hanouska. Wysunął piłkę ciężko pod poprzeczkę.

Gospodarze poradzili sobie tylko podczas przerwy na przerwę i 6 minut drugiej połowy, po czym rozstrzygnęli. Podobnie jak wcześniej, Berger rozwiązał sytuację Kolara, wygrał darmowy Kovarik i nie mylił się.

minut mecz Plzen okazało kiedy sędzia życica oceniona jako chirurgii karnego Prikryl kopać Rajtorala i Kolar karnego zmieniła

To wystarczyło jednak tylko kilka sekund i wszystko wróciło inaczej. – Berger rozgrzany do rzutu wolnego w pole karne, gdzie plecami uderzył w bramę Limberský właścicielem.

Chociaż Plzen dołączył po raz pierwszy po dżumy, która nawiedziła kabiny dwa tygodnie temu, ale miał większe szanse. MAHMUTOVIC trafił w słupek na początku, niebezpiecznie spalonego i pietruszki iw końcu Tecl.

Dwa razy goście domagają się kary. W pierwszym przypadku on Jilek sędzia miał gwizdek. Bramkarz Rada na 33 minut poleciał ostro skoczyć do walk z MAHMUTOVIC i nieodebranych wysyłając go na ziemię.Sędziowie jednak średnia sytuacja, pociągnął mocno za linią pola karnego.

Tuż przed przerwą z Pilzna piłkarze podrażniona ponownie, gdy obrońca Polom brakowało Kolář nadepnął na stopę. Odwiedzenie pomocnik dołączył spadek, nawet tutaj, jednak może gwizdać rzut karny.

Również Dukla miał jednak niebezpieczne momenty, szczególnie w pierwszej połowie. Po półgodzinie aktywnego pionowej Berger wysłany do Prikryl solowej, ale po długim sprincie i strzał słabo Kozáčik swój poranny połów.

momenty Mares zanim piłka drogę do siatki, ale sędzia widział to było w ciasnym spalonej. Na końcu skręcić Kozáčik Blažek przestraszony kiedy spalone obok.

Ponadprzeciętna liga mecz, który przyszedł na powyżej średnie Juliska wizytę domową 5,083 widzów ostatecznie udało Pilsen.A w walce o tytuł dwóch punktów zwiększył on przewagę.

“Jest to dla nas cenne zwycięstwo, nie rozmnażało się łatwo. Ważne było, aby wygrać wynik Sparty “, powiedział trener Pilsen, Miroslav Koubek. “Zaczęliśmy dobrze, grając na jednej bramce. Dukla następnie uderzył z wyłomu, co było komplikacją. Nie byliśmy w stanie strzec ras i standardów, więc włączaliśmy go, mając więcej woli. “