Empoli FC – Udinese Calcio

Unibet GermanyTuż powyżej pozycje ścieżki schodzenia odbywają Empoli, które po ostatniej rundzie zwiększyła swoją przewagę na osiemnastym miejscu już osiem punktów. Kolejnym krokiem na drodze do upragnionego zbawienia może zrób niezbadane przeciwko Udinese.

Na przełomie nowego roku z piłkarzy Empoli ogrzewa ciekawe występy i kiedy płynęła do butów, przepustnicy i znacznie pojechaliśmy schodzenia otchłań. W ciągu ostatnich pięciu rundach straciła po prostu świetne wylądować Atalanta, a ponadto tylko 1: 2nd W zakresie prac ratowniczych było niezwykle ważne zwycięstwo nad Palermo 1: 0, ale ostatni bezbramkowy remis na boisku Sampdoria. Trener Martusciello jakim mogą zrelaksować się ponadto, Pescara, Crotone a Palermo zdają się nie zaczęły zbierać przedmioty luzem.

Ale na pewno jeszcze nie skończyła i Empoli powinien ten trend kontynuować. Przeciwko Udinese ma szansę i możliwość poprawy wzajemnej równowagi. Nie ma nieco lepsze Udinese, który wygrał także w drugiej rundzie pierwszej wzajemnej meczu sezonu, cele Felipe i Perico.

Udinese w tym sezonie jest bardzo trudne do opisania. Zespół również Delneriho pod kierownictwem pokazuje wiele nieprzewidywalnych rezultatów, pięknie charakteryzuje ostatnie sześć rund, w pierwszych trzech meczach Udine wygrał trzy mecze i teraz czeka na kolejne zwycięstwo. Z drugiej strony Zebry były dość trudne losowanie, gdyż przegrali u siebie z Interem obudził, a drugi w Rzymie.

Na stadionie Carla Castellaniho można oczekiwać zrównoważonego pojedynku. Azzurri będą musieli obejść się bez Zambelli, Cosic i Dioussého. Udine odnotowano tylko jedną stratę i to jest podstawowym elementem jedenaście Widmer.