F1 pożegna się z Crashtor i Prang-ster Pastor Maldonado

Teraz jednak kariera Maldonado wygląda na zepsucie i spopielanie w taki sposób, że zawsze grozi mu przez dwa tygodnie w następstwie problemów sponsorskich z PDVSA, wenezuelską państwową spółką naftową. Kevin Magnussen, były kierowca McLaren, zastąpił go w Renault w następnym sezonie.

Maldonado, czyli Crashtor, który jest znany ze swojej strony, był symbolem tego, jak trudno jest ośmielać się samochodem Obcisłego obwodu Grand Prix przy prędkości 200 mph. Zwykli śmiertelnicy, którzy nie mogą sobie wyobrazić posiadania wzniosłych umiejętności Lewis Hamiltona czy Sebastiana Vettela, mogą zidentyfikować się z człowiekiem, który ma stronę internetową poświęconą: Has Maldonado Crashed Today?Mówi nam, że nie wypadł przez ponad 60 dni, ale od końca listopada nie był już wyścig Formuły 1.

Pozostali kierowcy unikają go, jeśli tylko dlatego, że jego własna zdolność Ma wyraźne wątpliwości. W rzeczywistości jedyna widoczna siła Maldonado była związana z PDVSA, co brzmi jak miłość weterynaryjna, ale jest jednym z najważniejszych sponsorów sportu, zwłaszcza jeśli zdarzy się być stosunkowo niewielki zespół, na przykład Williams i Lotus, gdzie kierowca Spędził pięć lat w F1. Maldonado spędził trzy lata w Williams, począwszy od 2011 roku, zanim przeniósł się do Lotus w 2014 roku.Renault, który przejął zespół Lotus po długotrwałych rozmowach w zeszłym roku, ogłosi listę kierowców w poniedziałek w Paryżu w Paryżu.

Magnussen pojechał do McLarena w 2014 roku, ale został zdemaskowany, Zrób miejsce na przyjazd Fernando Alonso. W październiku Magnussen został poinformowany, że jego umowa w McLaren nie zostanie odnowiona. Renault podpisało już jeden nowy kierowca, a brytyjski Jolyon Palmer przyszedł, aby zastąpić Romaina Grosjeana, który przeprowadził się do nowego zespołu, Haas Renault miał oczywiście wiele wiary w wyrok byłego kierowcy Red Bulla Marka Webbera, który na drugi dzień opisał Maldonado jako najsłabszego kierowcę w sieci. Kiedy Webber został poproszony o nazwanie najgorszego kierowcy, powiedział magazynowi Wheels: “Prawdopodobnie Maldonado.On jest z jego głębi i nie powinien tam być. On rejestruje w zasadzie liczby. “Webber twierdzi, że Vettel, jego stary kolega z Red Bull, jest najlepszym kierowcą, a następnie Lewis Hamiltonem i Alonso.

“Jeśli mówisz o Formule 1, dobrzy chłopcy zawsze znajdą się na froncie, a dobrzy faceci zawsze znajdują się w najlepszych samochodach” – powiedział. “Lewis zawsze był niesamowicie szybkim, naturalnie utalentowanym facetem we wszystkich warunkach i jest bardzo, bardzo niewrażliwy na utwory, a także do deszczu i deszczu. Tego typu rzeczy sprawią, że kalibru bardzo, bardzo szybkiego i fenomenalnego kierowcy.Inni kierowcy unikają go, jeśli tylko dlatego, że jego własna zdolność kierowania się w oczy jest w znacznym stopniu wątpliwa

“Gdybym musiał ją wybrać, pewnie wybrałem Sebastiana, jeśli chodzi o pociągnięcie całej żarłaczki razem I cały zespół, co myślę, że wkrótce zrobi w Ferrari. ”

I tam masz to. Większość zgodzi się z Webberem, że Hamilton, Vettel i Alonso są trzecimi, w dowolnym porządku. Wtedy jest duża luka. Ci sami sędziowie umieścili biednego starego Crashtor z tyłu – ale to było zabawne, kiedy to trwało.