Ferdinand: Troska o dzieci bez żony? Wiedziałem tylko piłki nożnej, wszystko uczę

Dwa lata temu przeszedł prawdopodobnie najgorszy okres w moim życiu. Były ikona, kapitan i obrońca Manchesteru United Rio Ferdinand stracił żonę. Ona ulegli raka w 2015 roku i angielski piłkarz spadły wszystkie obowiązki. Nagle musiał dbać o trzech dzieci, które w tym czasie było dziewięć, sześć i cztery. O tym, jak obsługuje on mówił w filmie dokumentalnym BBC

Historia byłej gwiazdy Manchesteru United i angielskiej drużynie zostało udokumentowane przez BBC i będzie transmitowana pod tytułem: “. Rio Ferdinand. Bycie mama i tata” Jeszcze przed uruchomieniem, ale 38 internationals zaczął mówić Radio Times.Ile ma jego życie do góry nogami?

Przez wiele lat był przyzwyczajony do jednego sposobu. W rano wstał, ubrał się, wraz z jego rodzina breakfasted i zawiózł dzieci do szkoły lub przedszkola. Potem udał się do szkolenia. I wszystko działało jak należy. “Myślałam, że wystarczy pomagać”, powiedział Ferdinand powrotem swoje wrażenia. Dopiero po śmierci żony wiedział, co pociąga za sobą wychowywanie dzieci.

“Teraz mogę rozwiązać, że dzieci mają swoje buty. Gdzie jest ich ubrania, tornistry i wiele innych rzeczy. Rebeca z nich nauczyć. Była przyzwyczajona do radzenia sobie z nimi.Kiedy zrobić to teraz, wydaje mi się, że wszystko, co robię, więc nie jest wystarczająco dobrze “, mówi nowe życie.

Kolejną nowością dla niego były rozwiązywania problemów, takich jak zamawianie dzieci do lekarzy. Przez całe życie takie rzeczy mają do czynienia z nagłym było powszechne. “Jak mogę udać się do lekarza, gdy wiem tylko tego klubu?” Zapytał sam siebie.

Podczas jego pomyślnego i bogatej karierze nie miał pojęcia, jak trudno wychowywać dzieci, który sam przyznaje, z mocą wsteczną. “Dopóki jesteś na boisku, więc nie musisz nawet kiwnąć palcem.Wszystko jest dla Ciebie w sklepie w piśmie “, porównuje. “Przyjechałem do domu, byliśmy na wakacjach i jedyne co musiałem zrobić, to spakować swoją walizkę. Na wszystko inne, nie było Rebeca “, powiedział.

To zdecydowanie najtrudniejszy dla Ferdynanda było radzić sobie z żałobników dzieci, które nie rozumieją śmierci matki. Jak to było kiedyś po opuszczeniu szpitala, gdzie jeden z jego synów zauważyłem ściany, na której wisiała wiadomości dla pacjentów i ich rodzin.

“Powiedziałem mu, że są to komunikaty dla obecnych lekarzy i pielęgniarek, którzy pomagają leczyć swoje mamusie i tatusiowie.A on powiedział: “Ale nasza matka nie pomoże” i odszedł “, powiedział Ferdinand trudny czas, który nie doświadczył jeszcze ponad pięćset gier w jego karierze.

Obecnie gra w piłkę nożną jako ekspert telewizyjny i komentator , Jej usługi są często wykorzystywane jako stacji telewizyjnej Sky Sports, a jego spostrzeżenia są brama Wyspy Brytyjskie bardzo poważnie.