Finały Konferencji Wschodniej: Raptors walczą z niewolnikami Cavaliers

DeMar DeRozan zdobył 32 punkty, Bismack Biyombo wyznaczył rekord w Toronto z 26 reboundsami, a Raptors pokonali Cleveland 99-84 w sobotę, przekazując Cavaliersowi pierwsze straty tego sezonu.

Kyle Lowry strzelił 20 punktów, Cory Joseph dodał 14, a Patrick Patterson i DeMarre Carroll każdy miał 10 dla Raptors. W Toronto, gdzie “We The North” zagrają w grze 3 po przegranej dwóch pierwszych meczach w Cleveland przez łączone 50 punktów. Czołowi gwiazdorzy Steph Curry mówią, że kontuzja łokcia “nie ma się czego martwić” Czytaj dalej

to zgiełku płaczu, a tłum sprzedanych w czerwone i białe koszulki pomógł swojemu zespołowi poprawić się do 7-2 w domu w tegorocznych play-offach. Gra 4 to ponowna noc w Air Canada Centre.

LeBron James zdobył 24 punkty, a JR Smith miał 22 dla Cavaliers.Wygrali pierwsze 10 meczów playoffowych i starali się zrównać losy Los Angeles Lakers z 11 prostymi zwycięstwami, aby rozpocząć sezon. Lakers zrobił to w 1989 roku i ponownie w 2001 roku.

Kyrie Irving zdobyła 13 punktów, a Channing Frye miał 11 dla Cleveland. Cavaliers zostali po raz pierwszy w playoffach w tym roku poniżej 100 punktów. To był szorstki noc dla Cavaliersa do przodu Kevin Love, który strzelił trzy punkty i zrobił tylko jeden z dziewięciu rzutów.

James miał pięć asyst, przeszedł Jason Kidd i na trzecie miejsce w playoffze NBA

Z jego drużyną wyprzedził się o ósmej, Biyombo strzelił sześć prostych punktów w ostatnim ćwierćfinałach, aby wygrać Raptorsa 91-77 o 3:38.

DeRozan zdobył 12 punktów pierwszy, ale zobaczyłem trzepotanie trzema pomachał po przeglądzie wideo.Lowry zdobył osiem punktów mimo podniesienia swojej drugiej czwórki na 5:40, a Toronto po 30-24. Po raz pierwszy w dziewięciu ćwiartkach tej serii Raptors prześcignęli Cavaliersa.

Carroll, Joseph i Patterson zadebiutowali trzy razy podczas 16-2 Toronto w połowie drogi przez drugi, gdy Raptors pokonał Trzeci faul Lowry’ego, który ma przewagę 54-37.

James schodził na ziemię, ściskając twarz po przypadkowym kontrataku przez Thompson podczas ataku na środkowy dziedziniec w drugiej rundzie. Thompson i Joseph otrzymali techniczne informacje o grze. James odzyskał trzy sekundy w ostatniej chwili, ale Cleveland spadł w połowie meczu 60-47.

DeRozan zdobył 10 goli w trzeciej pozycji, a Joseph uderzył w brzęczyk, a trzy razy dał Raptorsowi 80-70. kierując się na czwarty.