Girondins Bordeaux – AS Saint-Étienne

Bordeaux w poprzednim sezonie nie żyją wcale zabawne. W Lidze Europejskiej został wyeliminowany w grupie w tym samym czasie, a nawet bał się o jej przetrwanie i skończyło się na niepopularne jedenastym szczebla. St. Etienne wypadła znacznie lepiej, terminologia baseball osiągnął etap, który może rzeczywiście osiągnąć, a chcieliby swoje esperal w katowicach osiągnięcia w tym roku rozszerzona.

Pięćdziesiąt siedem goli przeciwko trzydzieści osiem gier, to bilans Les Girondins zeszłoroczne pierwsze Ligue gorsze numery posiadał tylko Lorient i Troyes malejącym. Ten brak równowagi i indywidualne błędy obronne często prowadzą do poważnych problemów. To byłoby oprócz przygotowanie obrony zaobserwowano pewną poprawę, to nie.

W jednym tylko przypadku wyjścia z sześciu, oprócz amatorów z Pau, udało im się zachować czyste konto. “Kiedy zespół otrzyma najwięcej goli, to nie jest tylko kwestia samych obrońców. To rzecz całego systemu gier i spójności zbiorowych w obronie. Nic więcej, nic mniej,” powiedział trener Jocelyn Gourvennec, który przejął zespół do maja.

Klub w okresie letnim przyszedł dwa ciekawe wzmocnień. Monako osiągnął doświadczony pomocnik Jérémy Toulalan, który powinien esperal warszawa znacząco wyeliminować luki w operacjach obronnych, a wraz z nim, Jérémy Ménez, który pracował dla AS Roma, PSG i ostatni raz w AC Milan. Bek Youssouf Sabal należy również rozwiązać problemy obronne.

Tylko te transfery Bordeaux wyraźnie wskazane, że na pewno nie ma zamiaru powtórzyć katastrofy z zeszłego roku. “Oczywiście, staramy się zemsty. Fani z niecierpliwością czeka, ponieważ po ostatnim sezonie, nie było rozczarowaniem dla nich”, powiedział Gourvennec. “Myślę, że wszyscy gracze są świadomi. Dobrym początkiem byłoby nam pomóc, szczególnie gdy gramy u siebie.”

ASSE kilka lat z rzędu jest zawsze walczą o ścianach pucharowych, a wszystko, co nie ma zamiaru zmieniać nawet teraz. Po tym wszystkim, może on być bardziej podoba się przebić na scenie europejskiej, choć zeszłoroczny zaliczka z grupy nie mogą być traktowane jako niepowodzenie. Jak na emeryturę to dotyczy, dla innego zaangażowania postanowił Renaud Cohade, Neal Maupay lub Moustapha Sall.

Jednak zauważalna utrata mančaft wokół trenera Christopheho Galtieri, który jest u steru St. Etienne niezwykle długi sześć i pół roku, nie martw się. “Tak, przeciwnik nie uległa znaczącej zmianie,” on bardzo dobrze wie, bordowy stratega. “Przyszli o podczas Moustapha Salla, ale wciąż mają potrzebę Hamoumu lub Tannaneho którzy mogą decydować”.