Granada CF – Villarreal CF 1:1

Yellow submarine sezonu przynosi do domu z punktu Granada, choć nią po godzinie gry wysłanego na prowadzenie Castillejo. Reakcja wewnętrzna do zebranych bramki był szybki jak błyskawica, cztery minuty więcej i powiedział Ponce miał oba zespoły nie oferują.

Należy zauważyć, że końcowy remis jest sprawiedliwy, bo żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo. Mecz nie oferują wiele okazji do stadionu Nuevo Los Cármenes zaobserwowano większą walkę taktyczną.

Już pierwsza połowa była prawie w nic ciekawego. Bramkarz nie miał żadnej pracy, więc warto wspomnieć tylko dwie żółte kartki, domu i wizyty Sansoneho Lombana. Na wierzchołku Villarreal obsługiwane Alexandre Pato, ale nie może sobie poradzić przodu.

Druga połowa była już po wszystkim, po prostu lepiej, ale w oku futbolu lahodícího było jeszcze daleko. W każdym razie, co jest ważne Furtki zaczął spadać. Po pierwsze, wciąż wybity drążek rzadka okazja Soriano i 61 minut, aby zdobyć miał wyszło. Samuel Castillejo wstał z rzutu wolnego bezpośredniego i świetny strzał na biegunie wysłany Yellow Submarine przodu.

Goście nie będą się radować długiej obrony szybko poradził sobie z rzutu rożnego Ezequiel Ponce nikogo bez nadzoru ściśle porównywane. W 69 minucie mógł powrócić do prowadzenia strony Villarreal i Granada Nicola Sansone ponownie zapisany Goalpost!

Granada na końcu meczu, często trzymając piłkę, ale Villarreal nie rozwinęły żadnych szans. Mecz zakończył się więc polubownie 1: 1