Hantuchova już nie może się doczekać, aby zmieszać go zginać

Londyn.

& quot; My bardzo cieszymy, nie mogę się doczekać. Wolę być na boisku, & quot; Daniela Hantuchova powiedział SITA. Jego surplice w pierwszej rundzie, która będzie amerykański Vania King, 27-roku rodzimych Poprad powiedział:

& quot; Ona może być bardzo niewygodne, zwłaszcza na trawie może być dla niej dają bardzo uważać, bo wie, jak go odtworzyć. Rada odgrywa także podwójne i myślę, że ten konkretny powierzchnia nadaje go. To na pewno nie będzie to łatwy mecz, jak mogłoby się wydawać.Muszę wybrać dobrą taktykę & quot;. Hantuchova wciąż nie traci królewskiego

Zverenkyňa Carlos Cuadrado ma wynik Króla 3: 0, ostatnia pokonać ją w ćwierćfinale w marcu na twardej nawierzchni w Monterrey w Meksyku 2: 6, 6: 2, 6: 1.

Amerykanin tajwańskich korzeniach Dwudziestego pierwszego roku życia są niesławne wyryte w świadomości fanów tenisa Dominika Cibulkova słowackich pokonując w Melbourne styczniowego Australian Open od 1: 5 i 15:40 w trzecim secie.

Nowy Jork US Open 2006 przed meczem Andre Agassi Marcos Baghdatis żyć zanôtila i bez nadzoru & quot; America the Beautiful “na korcie Arthur Ashe Stadium.To działo się na terenie Narodowego Centrum Tenisowe USTA Billie Jean King.

Vania wspomniano, jak również jego słynny imiennik szkoły im ukończył Charles Evans Hughes środku. Teraz zajmuje 71. w rankingu światowym rankingu WTA Tour, jest aug 25. pozycję i był to również około dwudziestu szczeble wyżej.

Australian Open 2008 Półfinalista Hantuchova był w brytyjskiej stolicy w ćwierćfinale osiem lat temu.Spośród dziewięciu lokalnych strat w konkursie głównym on zebrał siedem z odtwarzaczem sobie, że doświadczyli uczucie pobytu na szczycie rankingu, w rundzie ubiegłego roku uległ amerykański Serena Williams.

& quot; Właśnie dzisiaj miałem trening na korcie numer osiemnaście lat, mój ulubiony. I doszło do niego w kilku spotkaniach, które utknęły w moim umyśle. Jeden z naprawdę ładne i wysokiej jakości w tym przypadku było przeciw Dokic w ośmiu w 2002 & quot;

& quot; To był bardzo napięty meczu. Jelena był siódmy na świecie i podróżować do naprawdę wiedzą. Ale potem grał bardzo dobrze. Pamiętam wspaniałe uczucie awans do ćwierćfinału.Był już tu w głębi lądu są bardzo mało ludzi, że Wimbledon jest w tak zaawansowanym stadium, jak inne & quot;.

& quot; zdałem sobie sprawę, że rok wcześniej, kiedy wygraliśmy Leos Friedl mieszać z. Już nie było właściwie nikt, byliśmy sami. Oczywiście, także w kolejnych stron dla zwycięzców dostałem miłe doświadczenie, & quot; Wrócił myślami do D. Hantuchova. Słowacki jest główną częścią Wimbledonu i już po raz dziesiąty

Podwójne uczestnikiem koniec roku Puchar Świata WTA Tour już w ubiegłym roku w rozmowie z SITA tuż przed Wimbledon małym zháčila gdy Przywołując okrągłe – wtedy iz Wstawienie jednej kwalifikacyjnej próbie: & quot , może nie jest to możliwe. Nie mogę uwierzyć, jak szybko minął.Wydaje mi się, że dopiero niedawno zacząłem tutaj … To wciąż najpiękniejsza turniej dla mnie.

Spoludržiteľka Fed Cup, Puchar Hopmana jest byłą numer pięć w rankingu komputerowego, a nie tylko w jednym, ale także Deblov. W tym roku to na Church Road SW19 Zimbabwčankou grać z Cara Black, choć mieszanie podwójnych, w których właściciel pełną kolekcję trofeów Wielkiego Szlema, The Nepredstav.

& quot; Wszyscy próbowali, a obok był Nestor, któremu obiecałem mu czasami zawierają. Wiele złamał mi, ale ostatecznie udało się włączyć & quot; śmiejąc powierza Hantuchova.O jej formy i stanu zdrowia zauważył:

& quot; W tym tygodniu w Eastbourne grałem bardzo dobrze, szkoda że mecz z Stosur – z pewnością mogę wygrać. Przygotowanie continues’okej “jeszcze. Wszystko, co mam odpowiednich szkoleń w obszarze Wimbledon, mam też korty i zapasy są nieco inne. Trawa jest szybsza i ma mniej niż bounce lat przed & quot;.

& quot; grałem z Na Li i Francesca Schiavone, w niedzielę I Rady Kuznetsova i Flavia Pennetta, obróć go. Ramię staram się nie zajmować, nie myśleć. Codziennie idę do fizjoterapeuta wciąż Makin ‘pewien, że to było i pozostaje prawy & quot;.

& quot; na trawie mi bardzo potrzebne usługi.Staram się zachować go w miarę możliwości, ale to z pewnością nie jest optymalna. Gdy wiatr, więc ja naprawdę nie pomaga – tak było w Eastbourne, ale również z powodu tu dzisiaj.

.