Hradec – Bohemians 1: 0, zwycięstwo przeniosło się do domu od zejścia

Trenerzy z Pragi myśleli, że Vaněčka będzie częścią podstawowego zestawu. Ostatecznie tak się nie stało, a Hradec pozostał w grze na pojedynczym graczu, ale najlepsza armata ostatniego roku drugiej ligi pojawiła się na boisku w pierwszej połowie. W 33. minucie zastąpił pomocnika Malinsky’ego.

“Byłem już na boisku w pierwszej połowie, ponieważ musieliśmy utrzymać piłkę w ataku. Myślę, że to się udało – powiedział Vaněček, który przyszedł z Hradca lepiej.

Pierwsza szansa była już w dziesiątej minucie, ale Mikuš nie zdobył punktu, który był bramkarzem Koubeka. p> Bohemians zdobyli największą szansę na strzelenie w mniej niż pół godziny. Kapitan krajowy Rolco sfaulował Jarolima w szesnastu, a goście kopnęli rzut karny.Kapitan Jindřišek ale wyrzucił rzutu karnego, zatytułowany strzela nad bramką

To był kolejny nieudany kara zespół Praga -. I po raz trzeci z rzędu. W ostatniej rundzie nie został przyjęty Jarolím przeciwko Pribram Jindřišek znowu zawiodły pod koniec jesieni w pojedynku z Slovácko.

„Before I ogrzewa karę psychologicznej grze. Jindřišek go przeciwko mnie kopać do Bohemka, więc tym razem musiał się trudne. Wiedział, że wiem, gdzie kopie. I przyszedł do mnie „opisał i bramkarz KOUBEK.

” Z mojej perspektywy Miss karnego był prawdopodobnie punktem zwrotnym.Gdybym zmienił, więc myślę, że w Hradec neodjížděli pusty „przepraszam Jindřiška.

zatruły kara została obniżona, szczególnie od początku drugiej połowy był Hradec aktywne i niebezpieczne.

Ekskluzywny Vaněček był głównym aktorem. Osiem minut po zmianie stron kąta wystrzału, a następnie po powalony przez Dvorak trafił w słupek mety.

Mimo niepowodzeń w końcu pchnął Hradec napastnik. V 64.minut doskonale grał z prawej nacentroval Stipek i Vaněček głowa uniżył Zlámal w cel Bohemians.

„Celem obchodziliśmy z koszulki dwudziestu sześciu ponieważ kolega Emir Halilovic jest w szpitalu i zagraliśmy dla niego”, powiedział Vaněček .

Goście za cel po nieco dodał jednak, miał niewielką możliwość korkiem Škerle kto oddał najbliższych dwunastu metrów.

To Hradec mógł wreszcie zdecydować 80 minut, ale łagodzi Shejbal Hradec zdołał utrzymać prowadzenie i potwierdził dobrą wiosnę.W czterech meczach przegrał tylko raz z liderem Pilzno i ​​zdobył w sumie siedem punktów.

“Wróciliśmy do walki o zwycięstwo przez zwycięstwo”, powiedział trener Hradca Roberto Barborik.