Ibra odpowiedział na krytykę

Zapytana swoją siłę psychiczną, to przypominam, że perspektywa triumfu w Lidze Mistrzów Zlatan Ibrahimovic skrapla się i wpływa na jego wydajność. Nawet oni rzucili się do statystyk … Chociaż podstawową częścią Pucharu Europy szwedzki snajper strzelił w środę wieczorem 41 goli w fazie pucharowej włożyli w 37 meczach tylko ośmiu. Na Stamford Bridge Ibra przeciwstawił statystyk. “Dzięki nim był nasz postęp nad Chelsea łatwiejsze niż myślałem”, chwalił wydajność Zlatanův a zwłaszcza jego pięćdziesiąta rocznica bramkowej trenera Paris Saint Germain Laurent Blanc.


Ibrahimlovic byłem w ekstazie. Za awans do ćwierćfinału zwycięskich klubów, to fakt, że musiał zapomnieć o jego dziwaczne wydajności ubiegłym roku na Stamford Bridge.
Tym razem trwał aż do końca
“Tym razem zatrzymałem się na boisku przez ponad dwadzieścia minut. I nie dokończył, co było moim szczęściem “, przypomniał kamer BT Sport zeszłoroczny gry, kiedy był w powtórce początku z Chelsea wyeliminowana, a jego Paris SG zostaje delikatnie resztę meczu i rozszerzenie tylko dziesięć. Jednak jednostka francuska wygrała losowanie, a ponieważ zdobył dwa cele, zmarł.
Tym razem na czele ośmiu ostatni wysiłek. Po wygranej gra gospodarzy wygrała rewanż w meczu przeciwko The Blues wyraźnie miał przewagę. A dzięki szwedzkich legionistów, który nagrał pierwszą bramkę i samego ponadto drugą Rabiotovi.
“Zagraliśmy dokładnie tak, jak chcieliśmy, ale nie było to łatwe. Gdy masz przeciwko każdej drużynie jak Chelsea, trzeba być ostrożnym. Głównie ich napastnicy są w stanie nic zrobić, “skomentował Ibra partię, w której głównym bohaterem.
I trener Blanc potwierdzone przez jego odpowiedź
“Cieszę się, że to i odpowiedział dziennikarzom, którzy ciągle kwestionują jakość jego gry w piłkę i twierdzi, że jest w stanie grać i strzelać bramki tylko ligi francuskiej, które według nich nie skaluje”, z satysfakcją bronił Ibrahimovic i trener Blanc.
“Przeciwko Chelsea powiedział im i pokazał, że jest w stanie dać gwiazd występ w Lidze Mistrzów.”
Ibrahimovic był również bardzo zadowolony. “Oczywiście, wygrywając Ligę Mistrzów jest obsesją i byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym wygrał. Ale triumf w to nie znaczy, że stałem się lepszym graczem, “przyznał szwedzką gwiazdę, która ma już kolekcję 12 tytułów w czterech krajach, branie idzie w tym sezonie we Francji, trzynastego tytułu.