Inter przyciąga Schick. Zapłacić ponad 600 milionów, pozostawia go w Genui

Na giełdzie jest coraz trudne. Bo Ten czeski towar wart. Inter Mediolan wkłada ogromny wysiłek w celu uzyskania Patrik Schick. Według włoskiej Gazzetta dello Sport arkusza eskaluje swoje wysiłki. Plan jest teraz tak: latem osiemnaście zwycięzcy chce zapłacić Serie A Sampdoria klauzuli wyjścia i atakujący jeszcze jeden rok w lewo w Genui. Takie rozwiązanie wygląda kulantní. Obie strony wkrótce będzie w stanie się zgodzić.

W sobotę, Patrik Schick wielki dzień. Podczas obserwowany derbach Genui siedzącego na trybunach Stadio Luigi Ferraris harcerzy z Chelsea i Dortmund. Są one przenikliwe oczy każdy ruch czeskiego muscle car.Zastanawiali się, co im pokazać.

dwadzieścia jeden przedstawiciel wskoczył do gry, tradycyjnie z ławki. Do 67 minut. Wciąż rozbawiony. Jego ósmy gol w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech, choć nie wykazywały jednak na tyle swoich możliwości. Wyczarowane z piłką, obrońcy nie dodatki, grając je na “bawić”. Urzeczony.

Pięć najlepszych zawodów świata nie jest produktywne substytutem strzelać gole on potrzebuje zaledwie 112 minut po wejściu na bramkę sześć razy. Nie jest zatem zaskoczeniem, że zainteresowanie atrakcyjnej czeskiego napastnika słabnie. Vice versa.

Najbardziej aktywna jest Inter Mediolan, który wyraził swoje INTERES kilka miesięcy.W ostatnich dniach, w zależności od Gazzetta dello Sport przyszedł z ofertą, która musiałaby obie strony były opłacalne. Dla Schick planuje zapłacić transferu latem klauzuli wyjścia okno okno 25 milionów euro (675 milionów dolarów), to również Sampdoria niech inny lat do pracy na swoim futbolu i rozwoju osobistego.

“Schick oczarowany Inter dyrektor sportowy Piero Ausilio. Bosses Sampdoria towarzyszą również indywidualnych graczy spotkała się kilkakrotnie z przedstawicielami Interu.Planują kupić mu rok zostawić go w Sampdorii, “powiedział lista włoskim.

Bardzo eleganckie rozwiązanie wolałby również zarządcą gracz sam Pavel Pasko, który gazeta Sport wielokrotnie podkreślał, że stopniowe ścieżką dla Schick idealny. “Jesteśmy nadal pracuje nad ich rozwojem. Sampdoria chce się spieszyć niczego dopasować go instaluje się stopniowo, powoli przesuwa go, “powiedział.

utalentowani shooter czeka w niedzielę kolejnym prestiżowym pojedynku przeciwko overlord Serie A Juventus, a następnie przeniósł się do czeskiej reprezentacji na posiedzeniu. Wybór trener Karel Jarolim oczekiwaniu na środę 22 marca pojedynku przygotowawcze z Litwą, w niedzielę, 26 marca kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata w San Marino.