Jablonec – Žižkov 6:0

Jablonec piłkarze w meczu przygotowania na sztucznej murawie w Mšeno zastříleli i třetiligovou Viktoria Žižkov pokonał 6: 0TH Dwa razy uderzył młodzik David Breda, który w niedzielę jedynym celem zdecydował pojedynek meczu z Dunajska Streda.

Oddziały nowy trener jeszcze Frťaly wszystkie cztery mecze w przygotowaniu wygrał. Niedziela będzie konkurować z Slovan Bratislava i przyszłym tygodniu pojedzie na zgrupowaniu w Portugalii.

Młody Breda mówi o uwagi. “Nie chcę mu přechvalovat, ale jest Nordicbet to sygnał dla innych chłopców z młodzieżą lub młodzieży, mają przestrzeń do pokazania. Kiedy chłopiec coś, co nie jest problemem, aby dostać szansę, “powiedział trener stronie klubu Nordicbet Zdenko Frťala.

Nie ma dotychczas zastrz wzmocnień. “Z zawodników jesteśmy zadowoleni, tak bezużyteczne nordicbet żadnego powodu. Chłopaki mnie każdy mecz i szkoleniowe są przekonujące i udowodnić – rzeczywiście się – mają swoją jakość. On nawet wbrew sobie, gdyby coś lekceważyć “, powiedział Frťala stan Jablonec drużyny.