Joe Allen mówi, że powrót Garetha Bale’a i Aarona Ramseya ożywi Walię

Joe Allen ostrzegł walczących w Walii Euro 2016, aby oczekiwali innego zespołu, gdy Gareth Bale i Aaron Ramsey wrócą na uprząż.

Walcowa porażka 1: 0 z Ukrainą w Kijowie w poniedziałkowy wieczór oznacza, że ​​Chris Coleman’s strony wygrały tylko jedną z ich ostatnich sześciu gier, a żadna z ich trzech ostatnich. Chrisa Colemana nie przyznano, że zespoły będą walczyć o słabe punkty w Walii na Euro 2016 Czytaj więcej

Od czasu zdobycia kwalifikacji Euro 2016 zeszłej jesieni, Walia przegrała mecze towarzyskie z Holandią i Ukrainą i została zatrzymana przez Irlandię Północną.

Jednak rozgrywający Real Madryt Bale i Arsenal rozgrywający Ramsey opuścił te trzy mecze z powodu kontuzji, a Allen nalega, aby ich obecność stała się ogromna. Różnica do Walii.

“Każda międzynarodowa drużyna przegapiłaby graczy o takiej jakości” – powiedział Allen. “Mieć szansę przywitać ich z powrotem w grupie to dla nas ogromna premia.Pomoże to wydobyć z zespołu prawdziwą korzyść. “

Walia zmierzy się z Anglią, Słowacją i Rosją w fazie grupowej na Euro 2016. Ale Allen powiedział, że wyniki przed turniejem nie miały wpływu na Co się dzieje na finałach we Francji tego lata.

“Bez względu na to, czy jest przyjazny, czy nie, wynik jest ważny, ale to nie jest wszystko i koniec na tym etapie – powiedział Allen. “Zespoły w przeszłości latały przez mecze towarzyskie, drążone zespoły, a następnie zawiedzione.Więc nie sądzę, że to będzie zbyt dużo, na które spojrzymy.

“Przeanalizujemy sposób, w jaki się przeprowadziliśmy, wszelkie mocne i słabe strony i będziemy nad nimi pracować.”

Walia z pewnością Miejmy do czynienia z bronią w zestawach, coś, o czym Coleman poświadczał podczas śledztwa po meczu w Kijowie.

Zwycięzca Andrij Yarmolenko pochodzi z rzutu wolnego, a Walia straciła cztery gole od setu -play w ich ostatnich sześciu grach. Ale Allen powiedział: “Nie sądzę, że jest na etapie bycia problemem.Soft to słowo opisujące to.

“Sądziłem, że nasze występy mają wiele pozytywnych aspektów, więc utrata ich w tym momencie, w którym straciliśmy koncentrację, jest rozczarowująca.

< p> “Ale graliśmy 180 minut [przeciwko Irlandii Północnej i Ukrainie], nie tracąc bramki z otwartej gry, co pokazuje, jak silny defensywnie możemy być. To jest coś, czym chlubimy się w przeszłości i będziemy kontynuować pracę i upewnimy się, że zrobimy to dobrze, kiedy euro się pojawi.

“Z pewnością nie chcemy wchodzić do turnieju, robiąc tego rodzaju niechlujnych błędów i myślę, że to srebrna podszewka celu, który straciliśmy. Dopilnujemy, abyśmy przygotowali się do turnieju. “