Josh Reynolds twierdzi, że państwo pochodzenia twierdzi, że Bulldogowie wygrają nad Roosterami

Josh Reynolds wprowadził imponujące opóźnione przetargi na statek państwa pochodzenia NSW w zakresie kierowania Canterbury do wygrania 32-20 nad Sydney Roosters. Reynolds strzelił oszałamiającą pojedynkę w 34. minucie, aby umieścić Bulldogów dobrze i naprawdę kontrolować konkurs na poziomie 18-0.

Blues miał nadzieję, że gra w całej rundzie, włączając w to kopnięcie Obrona, jak twierdzili Psy, kolejny NRL wygrywa po raz drugi w tym sezonie na ANZ Stadium w niedzielę przed 17,704 fanami. Luke Brooks uderza z powrotem, gdy Tygrysy wysyłają Newcastle Knights w NRL Więcej

Trener NSW Laurie Daley wybiera jego strona dla Origin I w poniedziałek i wysiłek Reynoldsa powinny zapewnić, że jego włączenie będzie dyskutowane w tabeli wyboru Blues.Swoją próbę dodał do wcześniejszych starań ze strony bramkarza Tyrone Phillips, który strzelił trzy bramki.

Roosters zebrał się pod koniec pierwszej połowy, po pierwszych błędach w pierwszych 30 minutach. W ciągu pięciu minut zdobyli dwie bramki – Daniel Tupou i Latrell Mitchell, który był najlepszym strzelcem, za pół minuty 18-10.

Curtis Rona spróbował w 47. minucie dać pęd do psów. Następnie Roosters wygrał swoją drugą próbę w 69. minucie.

Phillips strzelił swoją trzecią w 72. minucie, aby wynik był bez wątpienia, zanim Ryan Matterson uzyskał pocieszenie dla Kogutów w 78. minutę. Kibice posłuszni Jaredowi Waerea-Hargreavesowi w 42. minucie zostali zgłoszeni do niebezpiecznego kontuzji, aby sprostać Moesjom Mbye.Bulldogi popędziły Sama Kasiano zadebiutowały w pierwszej połowie i nie powróciły, a jego kolega Tim Browne również w drugiej połowie padł na wstrząs i nie wrócił na boisko.

Canterbury był znowu bez Willa Hopoate’a, który zasiadał w meczu ze względu na swoje przekonania religijne.

Mitchell Pearce spróbował ciężko, ale walczył o to, aby zapalić stronę Roosters i prawdopodobnie nie zrobił wystarczająco dużo, aby zmusić się do NSW, Ja 1 czerwca. Facebook Twitter Pinterest Rekrutacja w połowie sezonu z Parramatta, Nathan Peats, strzelił spróbować w wąskiej grze Titanów nad Panthers.W zeszłym minutę Tyrone Peachey zagrał w Goldthurnie w 28. minucie meczu na stadionie Pepper w niedzielę.

W momencie, kiedy Peter Wheeler został zablokowany na 24 sekundy, Peter Wallace został wyrwany z pola bramkowego, kiedy wyrzucił piłkę do Peachey, który upuścił piłkę, a następnie niewytłumaczalnie nie zdążył zanurkować. Titans zza pleców Ashley Taylor podniósł go i pobiegł w dół pola, zanim Anthony Don akrobatycznie zanurkował nad jednym rogiem, aby zagrać dziwaczną wygraną.

Kolejną serotliwą stratą w sezonie dla Panterów, który również stracił centrum Peta Hiku, miał sezonowy kontuzjowany kontuzj i teraz przykleja się do miejsca w pierwszej ósmej.Nowojorska międzynarodówka została wyeliminowana po trudnym spotkaniu w drugiej połowie i mogła teraz przyłączyć się do Kiwi Dean Whare z listy długoterminowych ofiar w Penrith.

Jeden dzień przed trenerem stanu NSW Laurie Daley nazwał swój zespół na mecz, żaden z pięciu lat pięćdziesiątych Piłkarza z Penrithem stał się przed tłumem 11,210. Skipper Matt Moylan prowadził grupę Panthers, w tym Josh Mansour, Bryce Cartwright, Trent Merrin i Peachey, którzy walczyli o apele Bluesa w ciągu ostatniego miesiąca.

Jednak strona domowa, Śledzony do fadeout Peachey’ego, pozostawiono do rue jeszcze dwa punkty, które uciekły.Dwie drużyny zdążyły spróbować od chwili, gdy Titans wygrał z piłką William Zillman próbował uratować Peter’a Wallace’a 40-20, aby tylko uderzyć piłkę prosto w lewe skrzydło Panthers, Dallin Watene-Zelezniak, który strzelił w ósmej minucie.

Dwaj kolejni odpowiednicy Greg Bird i Peachey wymieniali się próbami, zanim Titans opuścił Agnatius Paasi wyrównywszy grę na akcję pół-rozegraną, biorąc Ryan’a Jamesa offload.

Moylan pokazał klasę, kiedy wątpliwie walczył a na korzyść jednej ręki w 58. minucie Mansour, jednak w połowie sezonu rekrut Nathan Peats znowu zablokował wyniki z bliskiej odległości w 64th.

Panthers prop Leilani Latu uważa, że ​​dał drużynie gospodarzy kiedy w 70. minucie pokonał męczącą obronę.Jednak jego próba została również anulowana przez Ashley Taylor spróbować pięć minut później, zanim Don zerwał tren z zwycięzcą gry niebawem.