Konkursy konne: najlepsze czwartkowe zakłady wraz z konkurencją na wyjeździe

To nie jest kwestia wyścigów konnych, ale wyścigi chartów są rodzajem siostrzanego sportu i wyobrażam sobie, że wielu czytelników tej strony będzie przygnębiona, aby usłyszeć dzisiejsze wiadomości o tym, że Wimbledon rozpocznie wyścigi psów na ostatni 18 Czerwiec. To wieści, które nadchodzą i są dokładnie przewidywane, ale to nie mniej smutne.

Według Racing Post, po zamknięciu Wimbledona nie będzie żadnych utworów na szarym tonie z kodem londyńskim. Podczas gdy w stolicy było 25 osób, w całej Wielkiej Brytanii będzie tylko 24 lata.

Przynajmniej Sedgefield przeszedł swoją wczesną inspekcję, choć uderzy mnie, że nie zacząłem wielu dni Z moim zainteresowaniem skupiając się na akcji tam.Ale mam niedokończony interes z Jokers And Rogues (3,30), 7-2 z 9-2 na przeszkodę na handicap z dwoma milami.

Z jednego punktu widzenia, 7-2 jest wystarczająco krótki na około 16 – dziewczątka. Ale ten ośmiorzynski wygląda na upośledzone, aby wygrać, a ostatni raz był na dobrej ucieczce od pierwszego opuszczenia, odkąd opuścił Johna Wade’a za Kenneth Slack, gdy po raz pierwszy pasował krawat do języka. Był świeży jak farba na tym pierwszym uruchomieniu przez trzy miesiące i był zmęczony, ale nadal pokazał dużo. Suszarka, krótsza podróż i trochę mniej powietrza w jego oponach mogą przynieść lepsze wyniki w dzisiejszych czasach.

Ten wyścig wygrał Sign Manual (4.40), który ponownie trafia pod karę na tej samej kartce. Siedmioro lat Donalda McCaina zadebiutował w handicapie i zrobił to tak dobrze, że uważam, że może tu podążyć za 9-2.Jest to konkurencja, ale Charlie Wingnut wygląda na przeciwnych faworytów w tej drugiej rundzie po długiej nieobecności. Konkurs na konkurencję, dzień czwarty

Nasi zwycięzcy do tej pory:

Swing Hard 5-4

Odbierz The Stick 7-2

Royal Vacation 7-4

Wolowitz 13-8

Fingerontheswitch 9-4

Saint Are 10-1

Trojan Rocket 4-1

A naszym liderem jest…Crasivo +11.50

…kto miał Saint Are i Trojan Rocket, a teraz ma poręcze przerwę na boisku, a Bacciodilupo (+6.50).

Dzisiaj chciałbym, aby Twoje rady były dla tych ras: 3.30 Sedgefield, 5.15 Sedgefield, 8.10 Chelmsford.

W tym tygodniu ponownie dziękujemy 32 bukmacherów, możemy zaoferować kolejne £ 25 zakładów ante-post na dowolnym wyścigu (dla którego dostępne są zakłady) na tegorocznym Cheltenham Festival.Możesz tutaj zobaczyć rynki 32Red w Cheltenham.

Jak zawsze, naszym mistrzem będzie tipster, który zwróci najlepszy zysk do nominalnych stawek stawki w wysokości 1 funta w cenie początkowej na naszych nominowanych wyścigach, z których będzie trzech Każdego dnia aż do piątku. Nie biegli liczą się jako przegrani. Jeśli nie przystąpisz do tej pory w tym tygodniu, możesz to zrobić dzisiaj, ale rozpocznie się on -9.

W przypadku remisu pod koniec tygodnia zwycięzca Być typerentem, który pośród tych, którzy przywiązują najwyższy wynik, opublikował swoje wskazówki najwcześniej w ostatni dzień.

Powodzenia!