Konkursy konne: najlepsze zakłady Boxing Day oraz najnowsze informacje o wyścigach

Są sezony, kiedy pole dla króla Jerzego VI Chase w Kempton ma oczywisty nagłówek i kilka ról wspierających. Król George z roku 2015 nie jest jednym z tych. Zamiast tego, podobnie jak inny artykuł Bokserski, Wielka ucieczka, w tym roku wyścig ma obsadę zespołu, która obejmuje co najmniej pół tuzina bardzo prawdopodobnych zwycięzców. Skelton ma na celu przełamanie bariery Grade One z Al Ferof Czytaj więcej

Główni rywale przynoszą również szeroki wachlarz profili do wyścigu. Jest oczywisty koniunktura w Don Cossack, zwycięzca ośmiu z jego ostatnich dziewięciu startów i może trochę nieszczęśliwy, że nie dotarł do Kempton szukając 10-go zwycięstwa z rzędu.Vautour to młody, pełen nadziei, świeży od początkującego towarzystwa, który może być kolejną wielką rzeczą. Silviniaco Conti jest weteran jadący na hat-trick, a Cue Card jego stary rywal, teraz najwyraźniej lepszy niż kiedykolwiek. Przekręcenie fabuły z Al Ferofem, trzecim w ostatnich dwóch runnościach tego wyścigu, polega na przełączeniu stajni z Paul Nicholls do jego byłego asystenta Dan Skeltona, podczas gdy Smad Place jest śmiałym szarym frontonem, który spróbuje skakać i skakać Do ich składania.

Ich ceny wahają się od 5-2 do 18-1, ale każdy z sześciu może wejść w szczytową obudowę w sobotę po południu jako godny zwycięzca.Koń, który wydaje się najbardziej podobny do tego, to Don Cossack (nap 3.10), którego szanse mogą być niedoceniane przez rynek, nawet w wieku 5-2. “Nie nazywaj mnie babcią”: jockey Chantal Sutherland chce się powrócić Do siodła Czytaj więcej

Nie ma tajemnicy na temat formy i szansy Don Cossacka, a jedyny drobny blip w jego karierze od trzeciego zwycięstwa w Punchestown w październiku 2014 r. Był trzecim miejscem za Uxizandre w rajdzie Ryanair Chase w marcu.Nawet tam przyszedłby do zwycięskiego zwycięzcy, który zręcznie jeździł przez Tony’ego McCoy’a, gdyby nie został zatrzymany na torach na drugim miejscu.

O ósmego roku życia Gordona Elliotta Grade One Melling Chase w Aintree kilka tygodni później, pokonując Cue Card o 26 długości, a następnie w imprezie fabularnej na spotkaniu Festiwalu Punchestown, gdzie pokonał Djakadama, zdobywcę Pucharu Złotego, o siedem długości z Cue Card w czwarty.W tym sezonie pokonał małe pola w swoich dwóch startach, ale coś w pobliżu formy na wiosnę powinno wystarczyć, aby wygrać w sobotę.

Vautour, długo widział Williego Mullinsa jako potencjalnego najlepszego konia, który ma Przeszkolony, jest oczywistym niebezpieczeństwem, ale nie był przekonujący, że jego pierwszy praworęczny początek ogrodzenia. Cue Card to bardzo solidna szansa na 7-2, ale podobnie jak Silviniaco Conti, może nie mieć wystarczająco dużo, aby zobaczyć następne pokolenie. Smad Place ma coś do znalezienia w swojej formie handicapowej w Newbury, więc Al Ferof, który od dawna zagrał w Dan Skelton, mógłby być najlepszą alternatywą dla Don Cossack w 20-1.