Król zamówił karę, a Juventus wygrał, derby w Madrycie bez bramki

Pociski z ostatniego finału Ligi Mistrzów nie trafiły tylko…Cel.

Real kilka razy był blisko niego. Po raz pierwszy już w trzeciej minucie, kiedy Gareth Bale ścigał się na samej chmury, ale ręce słoweńskiego tylko fenomen obstřel mógł odejść.

W pierwszej połowie Oblak musiała interweniować jeszcze przed dwa niebezpieczne pociski James Rodriguez. W 36 minucie zażegnany tygrys skacze James udana próba šajtlí i na koniec pół poszedł cios z boku.

Po przerwie Atlético już odzyskane, gra rozliczane i koniec popychany do domu jeszcze bardziej słynnego sąsiada do bramy.Najbliższym celem był Mario Suarez z nożyczkami w ostatniej chwili, ale jego celem jest Iker Casillas.

Ronaldo i in. dopiero drugi z ostatnich 29 pojedynków na świeżym powietrzu w Lidze Mistrzów nie został koronowany. Ostatni raz w 2010 roku w Lyonie.

Siódma bitwa w Madrycie w tym roku nie przyniosła zwycięstwa Realowi. Co jeszcze? Zemsta ma miejsce 22 kwietnia.

Czy to była kara, czy nie? Zostało to rozwiązane przez widzów tuż po tym, jak sędzia Kralovec nakazał rzut karny za faul obrońcy Monako Carvalha atakującemu Moratę z Juventusu.Tak, Carvalho sfaulował, ale tego nie zrobił już tuż przed krawędzią obszaru?

Takie spekulacje nie poradzić sobie z Arturo Vidal miał karę gdy bramkarz Subasic przeskoczyć na drugą stronę i posłał piłkę bezkompromisowo na przeciwległym górnym rogu. 57 minut, 1: 0 dla Juventusu

włoski gigant może iść do przodu jako Realu zaraz na początku. Morata wpadł w świetny środek, ale pokonał stronę.

Pięć minut później, dali się pierwsi goście naprawdę wiedzą, ale Ferreira-Carrasco miał fantastyczna okazja jak Bale nie chmurze. Bliska następnie udało strzelców krajowych Tevez i Vidal.

Jednak Juventus ma bardzo doświadczony zespół, który był średnio o ponad 30 lat. Otrzymał przydomek “Stara dama”.Starsza jedenastka miała tylko jedną w historii LM. Raport nie przegap Andrea Pirlo, który powrócił do gry po kontuzji. ​​

doświadczenie opłaciło domu cierpliwie czeka na cel, który również po mniej niż godzinę przyjść.

Tuż przed odbyła Juventus Gianluigi Buffon, gdy przyłapał cios Bernardo Silva po ucieczce dwa do jednego. Buffon scavenge i Geoffrey Kondogbiu, Dimitar Berbatov kierowany w dół rogu nad.

Podsumowując, mam Juventus wygranej opiekować i uczyniła ważny krok do pierwszego awansu do półfinału od 2003

Atletico Madryt – Real Madryt 0:0