Manchester United – Burnley FC

Superbet RomaniaNa dysku Direkt będzie oklepávat Jose Mourinho, co za tym idzie, właściwie cały Manchester United. Portugalski trener ubiegłym tygodniu wyszedł z grubsza do powrotu na scenę, bo jego jednostką Stamford Bridge wziął niepochlebny klęska. W tygodniu, chociaż na Old Trafford, kiedy poprawiła nastroje w Pucharze Ligi pokonali swoich rywali miasta, ale też powoli nadszedł czas, aby zrobić coś z przewodem třízápasovou bez wygranej w lidze.

Aby to zrobić, muszą pokonać żółtodzioba z Burnley. Cała Sean Dycheho jeszcze prawdopodobnie poluje głównie zespoły z Merseyseide powodu obecnych 10 punktów nich korzystały z sześciu prostych pojedynki z Liverpoolem i Evertonem. Ale dwa zwycięstwa Dycheho opłat uzyskanych na ojczystej ziemi, gdzie nawet wspiął Watford zremisował z Hull.

Wręcz przeciwnie, boisk zagranicznych, wszystkie one zawodzą, a ich pierwszy punkt na zewnątrz wciąż czeka. Do prawdziwych kart grali trudne losowanie, gdyż musieli podróżować do lądowania Chelsea, Leicester i Southampton. Menedżer gospodarzy, ale z pewnością nie jest zadowolony z faktu, że jego jednostka we wszystkich przypadkach stracili trzy gole konsekwentnie i łatwo skapitulował. Ale trudno oczekiwać, że będzie to poprawić zachowanie równowagi na Old Trafford. Na tym stoisku ponieważ Burnley nie wygrał 12 meczów z rzędu – ostatni raz doszło do zysku w wysokości 3 punktów cieszyli się w 1962 roku, który już jakiś czas temu.

Home ma jednak również doświadczenie lepsze dni. Ona nawet dłużej forma Manchester United jest niczym piersiach, z ostatnich sześciu meczach mają Reds na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo w Leicester, zresztą, to dwa remisy i trzy porazki. Gorzej punkt zysk po dziewięciu rozegranych następnie nagrali tylko w roku 14/15, który został jeden punkt mniej.

Media również często omawia to zła forma dwoma kluczowymi postaciami Zjednoczonych Pogby i Ibrahimovic. A szwedzka reprezentacja może poradzić sobie bez swoich najdłuższych goli ciąg – w razie mecz z Burnley nie strzeli, będzie czekać, aby trafić na 6 pojedynków, które miały miejsce w ubiegłym roku 2007, Inter Mediolan jersey.

Jose Mourinho najbliższe dwa miesiące nie mogą liczyć na usługi Erica Bailly, który w miniony weekend odbył więzadeł kontuzji kolana. Są to z pewnością nawet Phil Jones, a nawet przed meczem do decydowania o dostępności walki i Rooney.

Po przerwie goście mogą liczyć na čtyřzápasové Andre Gray, który ostatecznie służył mu karę dyscyplinarną. Zespół powinien powrócić George Boyd i czy płycie również Steven Defour powinny być jasne do momentu tuż przed pierwszym gwizdkiem.