Manchester United – Liverpool FC 1:1

Ani mocne wejście do gry, Manchester United ostatecznie nie na tyle, aby odwrócić się do porażki z Liverpoolem 2: 0 w pierwszym meczu osmifinálového Ligi Europejskiej. Goście musieli Martialovu karę odpowiedział jeszcze złamać wspaniały indywidualne bramkowej Coutinho i to ostatecznie krawata bez zbytniego trudu, aby utrzymać aż do końca. Zjednoczonych oraz w roku zakończonym w Pucharach Europejskich, zwycięzca angielskiego Derby jest podsumowaniem Sportingbet rywalem Liverpoolu.
Podczas gdy zwolennicy Czerwonych Diabłów wyjeżdżaliśmy wcześnie trybuny Old Trafford, ich odpowiednikami w sektorze gospodarzy mógł radośnie kapary. Liverpool zbliża się do końca meczu nie pozwolił swojego przeciwnika ani możliwe dramatyzuje walkę o awans do ćwierćfinału, a więc trybuny głośne śpiewy echem tematu flak Wielka legenda Paul Scholes zająć się klub mojego serca.
W dniach Sir Alex Ferguson może Wentylatory domowe czekali pozornie beznadziejne, po zakończeniu szatni 1: 1, że ich ukochane po zmianie stron przynajmniej spróbować okazać niemożliwe, ale w tym przypadku nie było żadnych dowodów, a on nie nadszedł. Jeśli United może być coś docenić kontra szczególnie słabe wyniki pierwszego wzajemnego meczu, za wysiłek i pasją Sportingbet godną wielkiego meczu derbowym. Pierwsza połowa była po ich stronie przepełnione atakujących, represji i wysokim tempie.
Dla likable wejścia w meczu domowym byli nagradzani za. Pierwszy groźny cios Lingard nawet Simon Mignolet fizzled iść, ale po Clyneově starciu we własnym polu karnym zarządził rzut karny, który podsumowanie Anthony Martial zmianie. ołów Liverpoolu była tak pokrácen pół i Zjednoczonego promyk nadziei, ale to było dosłownie ulotne. David de Gea miał wykazać doskonałą pierwsza operacja była jeszcze bezbrankového stan na szansę Coutinho i wkrótce po Martialově Trefa prostu patrzył, jak kopnięcia Daniel Sturridge się na pasku swoje bramy.
Wyrównywanie ale od razu przyszło szybko, a dzięki sprytnemu ręce brazylijskiej Coutinho, który opuścił grać z Guillermo Varela pomimo ostrego kąta i udało się nagrać de Geu na przednim słupku. Po zmianie stron, choć w domu jego przeciwnik zepchnięte do własnego pola karnego, ale Mignolet jeszcze prawidłowo lub nie jest zaznaczone. Do potyczek mniej fanów i gry Sportingbet zakończył się remisem 1: 1, który wysyła Liverpool do ćwierćfinałów, a można powiedzieć, że jest to proces całkowicie zasłużone.