Na Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Figurowym są pary zagraniczne

Darmowe tańce odbywają się w piątek podczas mistrzostw w Szanghaju. Z trzeciego miejsca włoscy obrońcy tytułu Anna Cappellini i Luca Lanotte będą rywalizować w zrównoważonej konkurencji.

Chocet i Bates osiągają lepsze wyniki od rywali w zakresie technicznej doskonałości. Jako jedyny sekwencji etapie oceniano na najwyższym poziomie, w sumie, z doskonałym wzorem innych elementów poprawić rekord życiowy aż do 74.47 punktów. Umieszczając go na trzecim miejscu w historycznym rankingu par według ich osobistych maksimów.

Kolejna para tegorocznych mistrzostw czterech kontynentach, szczyt na mundialu jeszcze na piątym miejscu w zeszłym roku, ma zamiar walczyć o tytuł przed 1 79 punktów przewagi nad zwycięzcą Grand Prix w grudniowym Grand Prix Weaver and Concept.Mogą one powrócić do porażki mistrzostw lutego zaledwie czterech kontynentach.

Walka o medale będzie prawdopodobnie bardzo dramatyczne. Kanadyjczycy podzielony toczący się drugi z czwartym Papadakisové Gabrielle i Guillaume Cizerona zaledwie 0,74 pkt. Również ci Francuzi, którzy osiedlili się na tronie europejskim w styczniu, pokazali swoje występy bez większych błędów. Zyskał prawie jeden punkt wyższy stopień niż na Mistrzostwach Europy, ale jest ciągle w rankingu za włoskich konkurentów Cappelliniovou i Lanotteho.

Na podium jest jeszcze zbyt nowa para rosyjski składa się z igrzysk brązowi medaliści Elena Ilinychové i Ruslana Žiganšina.. Te łyżwiarze dostać przez granicę siedemdziesięciu punktów i medal dzieli prawie trzy punkty

konkurencji par sportowych prowadzony przez kanadyjskich faworytów

Ulubiona kanadyjska para sportowa Meagan Duhamel, Eric Radford prowadził bardzo krótki program na mistrzostwach. Jakość konkurs, w którym jeden z faworytów nie znaczący błąd prowadzenie po 76.98 kreski więcej niż cztery-punktową przewagę nad dwoma krajowymi chińskich par.

Darmowe przejażdżki, które mogą, po dwóch brązowych medali przynieść pierwszy tytuł mistrza świata na mistrzostwach w Szanghaju przejdzie w czwartek.

dwadzieścia dziewięć Duhamelová rok starsze Radford pokonał inne pary w programie trudności .Jako solo wybrali potrójną lutnię, która jest z grubsza dwupunktową różnicą w stosunku do zwykłej toeloop. Wszystkie elementy zostały ocenione na najwyższym poziomie, a jedyne zyskały ponad 40 punktów za techniką.

Jednak w drugim secie sędziowie ocenili najbardziej doświadczoną parę krajową, Pentagon Ping i Qing Jien. Dublety mistrzów świata, którzy przedłużyli karierę dzięki mistrzostwom świata, stali się na drugim miejscu.Mniej niż punkt stracą znacznie młodszych rodaków Sui Wen-Ching Chan Chung potrójne młodszy mistrz świata z 2010 roku 2012.

Czwarte miejsce ze stratą nieznaczących czterech setnych punktu na brązie będzie na podium, aby zaatakować Masters Europa Juko Kavagutiová i Alexander Smirnov z Rosji.

na scenie światowej w tej kategorii w tym roku rządziła Chinami i za granicą. W pierwszej dziesiątce po programie krótkim Europejczyków są tylko dwie pary rosyjskiej i włoskiej pary z czeskim torze Marcheiová Valentina, Andrew Hotárek.