Nemani Nadolo, fałszywe skrzydło Fidżi, aby rozproszyć Anglię

Jest to również dowód na to, że Fidżi walczą ze swoim rogiem w tak zwanym najtrudniejszym miejscu w historii Pucharu Świata. Ten kraj, w którym gracze z państwami kasowymi z siedzibą w Europie musieli finansować swoje podróże na Fidżi w obozie dla obozów turniejowych, a ich talenty są regularnie plądrowane przez kraje trzecie, korzystając z zasad rezydencji, ale ci, którzy postrzegają siebie w tym, co wielu postrzegają Jako wyścig trzech koni między Anglią, Walią i Australią.

Jako premier Fidżi, Frank Bainimarama, nieco uprzejmie powiedział drużynie podczas wyjazdu na turniej: “Oczekujemy, że wygrasz, nie tylko W każdej grze, samym Pucharze Świata.Powiedziano mi, że musimy tylko trzymać Anglików, popchnąć Aussies, a my będziemy w ćwierćfinale “. Anglia musi cierpieć w domu dyskomfort dla Rugby Cup Cup otwieracz przeciwko Fidżi Czytaj więcej

< P. Nawet bez Napolioni Nalaga Clermonta, Fidżi wciąż mają potężną plemię, w tym Nemani Nadolo - kolosalne skrzydło 127 kg (20), które zdobyło dziewięć starć o niższe grono krzyżowców w konkursie Super Rugby i wyrównało międzynarodowy rekord wszech czasów 10 w kolejnych testach w czerwcu.Brał udział w zwycięskiej kampanii w Pucharze Pacyfiku w tym sezonie z powodu kontuzji brzucha, ale w niedzielę w meczu z Kanadą w The Stoop wraca do Fiji w meczu finałowym z Kanadą.

Jest to kolejny mecz z Fidżi Po stronie A316, która rozciąga się na dużą skalę. “Kanada grał cztery mecze za trzy lub cztery tygodnie, podczas gdy będzie to nasze pierwsze. Nad grą będzie wiele bólowych ciał, ale chłopcy są na to, dlatego właśnie tutaj jesteśmy “, powiedział Nadolo.

” Nie przyszliśmy tutaj, Wypełnić numery i przegrać.Dobrze udokumentowano, że Walii, Australii i Anglii walczą, aby dostać się do kwatery, ale wierzymy w siebie, ciężko pracowaliśmy nad tym, byśmy tu dotarli – do roku ubiegłego nie kwalifikowaliśmy się.

“Dla niektórych z nas [Anglia] będzie największą grą naszej kariery, a my wyskakujemy z naszych skórek, aby się zebrać. Zaczynamy odrabiać pracę domową. Wiemy, co Anglii może przynieść i atmosfery w Twickenham.

“Możemy zaskoczyć niektórych ludzi, ale nie jesteśmy zaskoczeni posiadaną zdolnością i talentem.Wierzymy w naszą własną zdolność do dobrego samopoczucia i że wiara jest najważniejsza “Walia 17-13 Fiji | Międzynarodowy raport o meczu Czytaj więcej Więcej informacji

Rzadki typ skrzydła, który również rzuca dziwny gol, Nadolo nie zdobył punktów w zaledwie czterech z jego 19 występów na Fidżi, startując w 15 próbach, a on zdobył wszystkie punkty W porażce na Fidżi w 17-13 roku w Walii ostatniej jesieni podczas ostatniej podróży do brazylijskiej drużyny.

“Byłem szczęśliwy, że niedawno próbowałem kilka prób.Forma z krzyżowcami pomogła, oczywiście różni się ona od Fidżi, ale daje mi to “, powiedział Nadolo. “Spodziewam się 100% i nie mogę się doczekać, aby przynieść moją wiedzę i doświadczenie z Super Rugby.

” Byłem przez cztery lub pięć tygodni po rozerwaniu mięśni brzucha, ale jestem z powrotem I teraz działa. To był błogosławieństwo w ukryciu naprawdę, pomogło mi to sprawić, że moje ciało jest w porządku “.

Fidżi będą pierwszą stroną, aby dotrzeć do Pucharu Świata w Rugby oficjalnie z gościnną uroczystością w pałacu Hampton Court w czwartek, ale przed Że były one siedzibą w Aldershot, prowadzonej przez Armię Rugby Union, dla której wielu Fidżi gra.

“Obiekty są światowej klasy i mamy szczęście, że zostało nam dane.Przybyli tu sporo Fidżi, którzy tu mieszkają. Zakładam, że wszyscy są w armii brytyjskiej i dobrze widzieć – powiedział Nadolo. “Jedyną rzeczą jaką mamy jest duch i zdolność do siebie nawzajem. Nie mamy wystarczająco dużo szczęścia, aby mieć takie udogodnienia, jakie niektóre zespoły robią, ale rzeczy, których nie można kupić, to duch i relacje, jakie mamy z naszymi zwolennikami.

“Zrobimy z tym, co mamy dostał. Gram na dumę, grając na koszulkę. Nie przychodzimy tutaj po pieniądze, które gram tylko dla ludu Fidżi.Pod koniec dnia to ich zespół i jesteśmy po to, aby je nosić. “

Kanada w porównaniu z Fidżi będzie pełnym testem, a oba zespoły przeprowadzą sesję umiejętności dla dzieci na boisku szkoleniowym przed mecz. Rozrywka obejmuje tradycyjny chór i grupę taneczną Fidżi.