Nitra zniszczone kozice i procesy, nowe zamki przeżył śmierć kliniczną

Poprad – hokeistów HK Nitra stała się pierwszą półfinalistką play-off Tipsport League 2016/2017.Oni wtedy ubezpieczony pozostałe dwa bolesnego urazu. Zakończyć sezonu Duel Popradzkiej dał 58 min domowej Strauch, który był moderatorem kosmetycznie stracił zespół.

 Nowe Zamki od domu lodu Banska Bystrica pokonał 3: 2 w meczu czwartej rundy play off ligi hokeja wtorkowej Tipsport. Rookie pierwsza liga triumf w serii grając na czterech zwycięstw po raz pierwszy, zmniejszając straty Banskobystričanov do 3: 1. Nik Duel otworzyć skrzydłowy krajowego Matej Paulovič gdy czwartyMin skorzystał z licznych korzyści.

Na początku drugiego okresu power play, umieszczając wynik Mislav Rosandic, ale w trzecim akcie znów pchnął Paulovič a później osłabiony i jego fiński kolega Ossi Saarinen. Mniej niż dwie minuty przed końcem na tablicy wyników skorygowane Dalibor Bortňák, goście nie udało się poradzić sobie nawet z & nbsp; duża presja i gra bez bramkarza. Piąte spotkanie miało miejsce w serii piątek, 24 marca o godzinie 18.00 w Bańskiej Bystrzycy.