Ogromna część pecha wybrał piłkarzy Leon

Ogromna część pecha wybrał piłkarzy Leon w odwet półfinału playoff meksykańska Clausura najwyższym konkurencji wobec Pachuca. Pod tracąc 1: 2 i likwidacji są ciekawi podpisał samobójczą zadáci gospodarze, którzy w polu karnym i grał w bilard precedensu Bramkarz narażone na roli statystów. Zresztą, popatrz …

Pobiegł w 21 minucie meczu, kiedy Jonathan Urretaviscaya na skraju dużego wapna zwolniony. Piłka uderzyła w głowę jednego z rozgrywający Leon, odbił się od prawej nogi doświadczonego Argentyńczyk Diego Novarettiho-back, który w ubiegłym roku nadal grał dla Lazio Rzym, a stamtąd do sieci urządzenia hosta. Bramkarz nie miał szans i domu prowadził 1: 0TH

Goście wciąż byli w stanie odpowiedzieć w drugiej połowie Hernandez wspaniałym fotografowania dalekiego zasięgu, ale zdecydował się procedura konfiguracji domowej Lozano. Pachuca będą rywalizować w finale w dwóch grach z Monterrey.