OK, może rowerzyści nie są źle – ale dziś pieszy jest szczęśliwy

Dzięki Bogu, że się poruszałem, ponieważ dostanie się do tego sklepu może być śmiercią serca przez kości. Złączki typu T są koszmarem dla pieszego, ponieważ trzeba spojrzeć w lewo, a także za tobą, zanim zdecydujesz się na chodnik. Samochody pochodzące z tyłu nie mogą cię zobaczyć, dopóki nie są one blisko kolei, a nie zawsze wskazują, czy nie ma ruchu za nimi. Do tej trudności dodano nowy, przerażający wymiar: rowerzysta, najbardziej moralnie czysty dla użytkowników dróg, etyczny sztab na zdrowe życie, wyzwanie dla zmian klimatycznych i ci, którzy zaczynają mnie przerażać Nieprzewidywalność i agresja. Czy piesze szybkie pasa są dobrą rzeczą?Czytaj więcej

Zdarzenie z tego skrzyżowania biegów ilustruje problem. Droga jest zatłoczona, wystarczająco szeroka, aby poruszać się po dwóch pasach samochodów w każdym kierunku. Dwie pasy kierowców postrzegały mnie, jak leciam na chodniku i spowolniłem, pozwalając mi przejść. Poszedłem za pierwszym zestawem samochodów, gdy w środku przyszedł kolarz, biegając z dużą prędkością, pochylony nad jego kierownicą, powodując, żebym wyskoczył z drogi, aby uniknąć go, wyjazdu i położyć się płasko na mojej twarzy W środku drogi. Ten widok nie powstrzymywał kolarstwa, który zniknął w drodze, a dwóch kierowców wyskoczyło z ich samochodów, aby mi pomóc. Nie ma szans na zdobycie numeru seryjnego rowerzysty.Nie mają ich.

Dlaczego on (są kobiety rowerzystów w Londynie, ale nie tyle) to zrobić? Zakładam, że starał się ominąć samochody, co jest rozsądne, biorąc pod uwagę liczbę wypadków rowerowych spowodowanych większymi pojazdami; Ale piesi nie są pojazdami, a bezpieczeństwo rowerzystów przychodzi na nasz koszt. Jesteśmy najbardziej wrażliwą konkurencją, ale traktowani tak, jakbyśmy nie istniała. Rowerzyści zachowują się w sposób, w jaki piesi nie mogą przewidzieć lub zrozumieć ani modyfikować naszego zachowania, aby wziąć pod uwagę. Jest to akt często opuszczonego zaufania, że ​​zrobią to, co mają robić. Tutaj jest sygnalizacja świetlna.Moim zmysłem jest to, że kierowcy skłaniają się głównie do zatrzymania się na nich, ale w normalnym dniu ruchu pieszego używać wielokrotnie obserwować rowerzystów z czerwonymi światłami, a także wchodzić na chodniki rozrzucające krzyki przechodniów. Teraz dziwny akcesorium na rowerze, dzwonek, zdaje się zupełnie nie mody – nie pamiętam ostatniego kiedy słyszałem, albo widziałam kolarza wystawiającego rękę na ramieniu.

I Nie można jeździć na rowerze. Jako dziecko błagałam i nękałem dla jednego. Mieszkałem w spokojnej okolicy, a jazda na rowerze wokół okolicy byłaby bezpieczna i zdrowa. Na początku lat sześćdziesiątych był to normalny rytuał przejścia dla 10-latka, aby otrzymać rower na urodziny, ale nigdy tego nie robiłem.Powodem tego było to, że dziesięć lat wcześniej mój ojciec zapukał do rowerzystów. Wypadek został uznany za błąd jeźdźca na rowerze, a tata został zweryfikowany. “Rowerzyści są zagrożeniem na drogach – krzyczał, kiedy prosiłam go o rower. Więc nigdy nie nauczyłem się jeździć jednym dzieckiem, a kiedy próbowałem jako dorosły, upadek był zbyt bolesny. Teraz znajduję się w moim ojcu, mrucząc: “rowerzyści są krwawymi zagrożeniami na drogach”, a przynajmniej drogami w Londynie, które są zadławione rywalizującymi typami ruchu, pojazdy HGV są najbardziej przerażające, a piesi najbardziej nagi w Wszyscy miłosierdzie.Sabotaż i nienawiść: co ludzie mają przeciwko rowerzystom?Czytaj więcej

Zdaję sobie sprawę, że wielu – może większość – rowerzystów postępuje zgodnie z prawem i przestaje ścigać się na czerwonych światłach, a nie przechodzić przez skrzyżowania typu T, gdy piesi przekraczają lub jeżdżą po chodnikach, a nawet Straszliwi rowerzyści nie zabijają pieszych, ale jak zauważył ojciec Ted o pedofilskich kapłanach: “Powiedzmy, jeśli na świecie jest 200 milionów kapłanów, a 5% to pedofile, to jest tylko 10 milionów”. Procent rowerzystów arseholem może być Mniejszość, ale mniejszość jest na tyle duża, że ​​skrzyżowanie dróg jest ćwiczeniem zgadywania, czy ten, kto przychodzi do ciebie, uznaje, że nawet istniejesz.

Nie, że piesi bez naszych codziennych przestępstw.Chodząc po przekątnej przez skrzyżowania, wchodząc do ruchu, wędrując po słuchawkach, więc nie słychać, aby pojazdy nadeszły: wszystkie to niebezpieczeństwa dla innych użytkowników dróg. Ale tylko rowerzyści głoszą się, że są standardowymi nośnikami dla etycznego wyższego powołania i sposobu bycia, bardziej nadaje się do kultu z Lycry niż zwykłego sposobu transportu. Na rowerze yer

Po tym jak skarżyliśmy się na rowerzystów, na Twitterze, jestem nastawiony, że tak powiem, za atak, który przyjdzie na mnie z holu.Miłosiernie unikałem, jak dotąd, tłumu Twittera w pełnym szaleństwie, Nie zadzwoniono, ponieważ obie kobiety kandydowały w tegorocznym Konkursie Liderów Pracy, wielokrotnie, “czarownica” lub “cunt”. W dalszym ciągu mam wiedzę, aby wiedzieć, co zrobić z trolli, które jest ciche nie blokuj. Trolle atakują zupełnie obcych, aby uzyskać reakcję. Są to osoby zajmujące się poszukiwaniem uwagi, a ja wiem, że kosztem są konsekwencje zaangażowania się w ten typ.Kiedyś próbowałem założyć blogera, aby poprawić coś, co pisał o mnie, co było po prostu niedokładne, a dążenie było bezowocne od lat.

Trolle zbierają z dumą swoje zablokowane odznaki, rozróżnienie Posiadając głos tak grożący, że potężni próbują go zamknąć. Zablokowanie przez George Galloway czy Louise Mensch czy Alastair Campbell jest znakiem mówienia władzy. Przycisk wyciszenia jest znacznie bardziej subtelną bronią, ponieważ osoba na drugim końcu nie wie, że zostały wyciszone i pójść na tweeting, często przez wiele lat, w stanie kompletnej niewidzialności.Wyciszenie jest jedną rzeczą, ale zignoruj ​​ją ze względu na swój niepokój jest zupełnie inny i bardziej odpowiedni dla tych głośników wysokotonowych z siedmioma zwolennikami, głową śmierci i parą skrzyżowanych noży zębowych jako ich awatarem. Chociaż jestem Pollyannaish wystarczająco, aby sądzić, że nigdy nie byłaby tożsamością rowerzysty. Jestem pewien, że jesteś taki piękny, gdy wychodzisz z siodła.