Ostatni niepokonany NBA Golden State, w Houston i spadł Memphis

Houston musiała zrobić bez podstawowy pary podcięcia Dwighta Howarda, Terrence Jones i siły pod koszem Golden State nie wystarczyło. Wojownicy wygrał na punkty w określonym terytorium 56:32 i Andrew Bogut panował zarówno pod koszem z 18 zbiórek.

rozgrywający Gwiazda Stephen Curry Abraham zasadził sumie sześć trójek i osiągnął 34 punktów i 10 zbiórek. Houston prowadzony przez Jamesa Hardena z 22 punktów. Rakiety nadal prowadził do przerwy przez osiem punktów w trzecim kwartale, ale nie na tyle

Wojownicy mają równowagę. 5: 0 Tylko po raz trzeci w historii klubu i po raz pierwszy od dwudziestu lat. W sezonie 1994/95, ale ostatecznie zakończył ligę z bilansu 26 zwycięstw i 56 porażek.

Memphis pokonał Milwaukee w końcu o jeden punkt.Brandon Knight dał sekundy przed końcem kosz z kartką, odwrócił się i rzucać Bucks pierwszy bit nieoczekiwanie pokonali Memphis. Grizzlies grał na dzień przed trudnym meczu w Oklahoma City, ale przez większość meczu nieznacznie prowadził, ale w końcu okazało stan Mike Conley do 91:90 tylko w jednym rzucie wolnym i szansą na wygranie kosz Knight.

Courtney Lee w całkowitym zakończeniu z próbą podjęcia decyzji. Zwycięzcy przeciągnięty obroty Jannis Antetokunmpo że 12 ze swoich 18 punktów w czwartym kwartale danego.Memphis pomógł z 22 punktów i 14 zbiórek, Zach Randolph.

Anthony Davis dał sześć sekund przed końcem kosza po nalocie i New Orleans rozlicza wielką próbę obrony mistrz obrotów San Antonio i wygrał 100 99.

Pelicans doprowadziło praktycznie całą grę, ale dwanaście sekund przed końcem domu Spurs zakończyli ciąg 15: 4 i iść po rzuty wolne od ołowiu Danny’ego Greena do 99:98. Davis młody człowiek, ale w końcu koronowany jego 27 punktów i 11 zbiórek dla zwycięskiego kosza, a potem przeżył Pelicans pociski Spurs na samym końcu. Tony Parker zdobył 28 punktów.

W pojedynku bez gwiazd, Boston pokonał koszykarza Chicago 106: 101.Goście bez Rajon Rondo (i debiutanckim Marcus Smart) wykazały wydajność zespołu były lepsze przy lądowaniu i w końcu oglądać rzuty próbę realizacji.

Bulls, którzy ponownie nieodebranych, Derrick Rose, granie czwarta gra w pięć dni i nie miał siły, by twist. Stojak do Ronda w pierwszej piątce laureatów Evan Turner zdobył 18 punktów i substytutem Rose Aaron Brooks prowadził Bulls z 26 punktów, a 19 z nich zasadził Tamaryszek w ostatnim kwartale, starając się manewrować.

Los Angeles Clippers po najlepszej wydajności obserwował sezon Portland 106: 102-ci Największą gwiazdą Clippers Blake Griffin grał walkę w klatce dobrze z chorobą i jeśli zainfekowany w pierwszej połowie zespół. Krajowy grał bez energii, dostał 62 punktów i szukał innej klęski.Przed ostatnim kwartale, ale wyrównał wynik i w końcu pomógł im zwycięstwo Chris Paul

Indiana grał z Waszyngtonu trzy dni przed nadgodzinami i Sobotni rewanż również dawna wskazując w podobnym kierunku, ale Pacers w końcu poszło strzelanie i stracił 90.: 97-ty John Wall zdobył 18 punktów i dodał 17 Nene i znacznie pomógł Wizards do wielkiego wkładu w meczu. Wygrali pierwszą kwartę 32:14 i reszta meczu była próbą na domowym dużym skręcie.

Solomon Hill w najlepszym osobistego rekordu Indianas wzrósł do 28 punktów i pomógł osiem minut przed końcem zredukowana do 78:81, ale bliżej Pacers nie dostać.

Carmelo Anthony zdobył 14 jego 20 punktów w pierwszym kwartale i New York Knicks doprowadziło do przerwy w Atlancie o 13 punktów.Ale potem zaczął się założyć jeden kosz po kolejnym Kyle Korver i przed ostatnią ćwierć doprowadziło Hawks. W końcowych minutach pokazał Atlanta przewód 7: 0 i oglądać zawarcia. Nowy Jork przegrał po raz czwarty z rzędu. Zwycięzca dał Korver miał 27 punktów i Jeff Teague dodał 19th

Miami roztrwonił niemal wszystko dvacetibodový rozpocząć przeciwko Minnesota, ale w końcu tam i zrównoważonych graczy ciepła wygrał 102: nr 92. Dwyane Wade i Chris Bosh umieścić razem 49 punktów i miał rękę w ostatniej chwili, gdy opieka końcowego 12 punktów Heat. Timberwolves przegrał po raz drugi w ciągu dwóch dni.. Ponadto po kostce będzie długo tęsknić Ricky Rubio

NBA wyniki

Atlanta – New York 103: 96 < br> Chicago – Boston 101 106 Home Houston – Golden State 87:98 Home Indiana – Washington 90:97 Start LA Clippers – Portland 106 102 Miami Home – Minnesota 102: 92 Home Milwaukee – Memphis 93:92 Home San Antonio – New Orleans 99: 100