Paznokieć w Jihlavie ukrył twarde słowa, a potem wyciągnął pięść z widza

Niefortunna rezygnacja załogi kabiny dla gości wybrała inny podatek w Jihlavie. Krajowy rywale Dukla nie przechodzą przez widzów, a zatem przed rozvášněným tłum nie chronione.

„To chłopiec, który nie spełnia współczesnych wymagań,” zna główny organizator meczu Dusan Pařil.

„Gracze przejść długą nawę, sędziów główny korytarz, gdzie poruszają się fani. Istnieje wiele miejsc ryzyka.A jeśli coś się dzieje w kilku miejscach na raz, więc organizatorzy musieli być ponad sto, więc wszystko uhlídali, co nie jest realne „, powiedział.

Do zdarzenia doszło w połowie meczu, kiedy został Hřebejk wydalony pięć plus minuty przed końcem meczu w starciu kolano na domu Marka Melenovského. “Nie wiem nawet, jak to się stało. Chciałem grać ciało, nagle spadła pod nogi, a potem uderzył w barierę. Faul był, ale na pewno nie likwidacji, lub z zamiarem, aby go zranić „, powiedział Chomutov hokeista.

Ale Jihlava Matador po operacji opuścił lód w towarzystwie kolegów i było więcej niż oczywiste, że już mecz nie wróci. Emocje na lodzie i na trybunach tak szybko wspiął się na szczyt. “Publiczność rzucała nas na miskę kubków i zapalniczek.I nikt nic nie robił. Kiedy poskarżyliśmy się sędziom, powiedzieli, że to zapisali. “Powiedział mi Aleš Totter, trener Piratów.

Jeszcze gorzej, czekali na Hřebejkę. Były obrońca exalegi i długoletni gracz Jihlava Daniel Zápotočný po raz pierwszy wyszedł do kabiny.

“To była niesprawiedliwa procedura, którą również mu ​​powiedziałem,” powiedział. “Gdyby to był ktoś inny, prawdopodobnie bym na to spojrzał, ale Marek jest moim przyjacielem. W ten sposób hokej nie gra – dodał, podczas gdy używał tylko argumentów werbalnych, jeden z widzów postanowił pomścić rany Melenovsky’ego ręcznie.Z niczego przyszedł do Hrebca ze swojej strony i zaatakował swoją pięść.

„Złożyliśmy skargę, ponieważ nie jest możliwe, że to może być nigdy tolerowana” Totter poglądach. “Fani nie przejmowali się chwilą i jakoś mnie rozciągnęli. Ale ja nie czuję, że to uderzyło mnie, uderzył w kask „machnął Hřebejk.

W każdym razie niewystarczająco zabezpieczone usługi służby stewardingu Dukla może przyjść dość drogie. “Zgodnie z porządkiem dyscyplinarnym można nałożyć grzywnę w wysokości do 200 tysięcy koron lub zamknąć stadion.Ale ta występuje tylko w przypadkach, gdy jest to szczególnie poważne, a gra jest konieczne, ponieważ opuszczony „, powiedział rzecznik czeskiego Związku Hokeja na Lodzie Zdeněk Zygmunta.