Porto był zaskoczony osłabionym Bayernem, Barcelona wystąpiła do przodu

Pod koniec września Barcelona padła na wspaniałą bitwę w Paryżu. Germain 2: 3, ale w finale pierwszego kwartału we Francji, ale 3: 1

Krajowi gracze nie mogli tym razem wejść do najsilniejszego zespołu. Gra dla PSG napastnik Zlatan Ibrahimovic brakowało w dobrej formie grając Marco Verratti i pomocnika Thiago Motta.

Barcelona jest tradycyjnie pierwszych minut pchania do ataku iw 14. minucie po raz pierwszy poważnie wstrząsnął. Messi strzał techniczny, ale skończyło się post.

Około czterech minut później, ale Barcelona celem prowadzenia po Neymar, który szybko przechodzić tylko Messi. Inne komplikacje w Paryżu pojawiły się na 21.minuty, kiedy musiał wypaść z powodu kontuzji mięśnia do Thiago Silva.

Kolejnym celem następnie spadł do drugiej połowy, który należał w dużej mierze do jednego człowieka. Luis Suarez przeszedł linię obrony przez Paryż w 67. minucie i wzrósł do 2: 0. Potem zdobył w 79. minucie po raz drugi w meczu David Luiz umieścić haniebną „szopka”, a następnie uderzył w górny róg.

W obu sytuacjach nie mógł pomóc gólových urugayského strzelcem w historii najdroższych obrońcy David Luiz, który był w w pierwszej połowie zastąpił kontuzjowanego Silva.

Paryż dopiero wtedy udało się zmniejszyć strzał Van der Wiel do bramy odchylane Mathieu.Barcelona w wyścigu otwierającym wygrał 3: 1 i awans do półfinału Ligi Mistrzów i jest w zasięgu ręki

Barcelona triumfowała we Francji po raz pierwszy od 2001 roku, kiedy to udało się w Lyonie.. . Paryski jednostka o jego przebiegu w europejskich pucharach spadł po raz pierwszy od 2006 roku, po 33 meczów

Piłkarze Bayernu Monachium Bayernu Monachium pokonali Shachtara Donieck 7: 0 w ostatnim meczu, ale nie udało im się w ćwierćfinale otwarcia przeciwko Portowi.W Portugalii, ponieważ przegrali 1: 3, gdy dwóch straconych goli w pierwszych dziesięciu minutach gry

Bayern miał jednak dużo wzniecać jak kontuzji nie mógł wsiąść filarów Robben z Riberym, odpada z gry były również Alaba,. Benatia lub Schweinsteiger.

Nawet z poprawionym ustawić ale trener Bayernu Pep Guardiola na pewno nie spodziewałem się tak szybkiego meczu rozwoju. Już w trzeciej minucie miał sfaulował w polu karnym Martínez bramkarz Neuer i nakazał kara okazało Quaresma. Potem ten sam zawodnik zdobył kolejne siedem minut później, gdy wykorzystano wahanie Dante.

Gości podczas gdy jeszcze w pierwszej połowie byli w stanie przebić się przez Alcantara poradzić sobie z Bayernem, ale nie powiodło się.

55 Był w stanie zwiększyć prowadzenie domu przez Herrer, ale Neuer go złapał.Dziesięć minut później, ale wprost za pętli obrony pokonał Jacksona Martineza i postanowił za wygraną Porta 3: 1

Bayern po raz pierwszy w historii, stracił konkurencyjny mecz w Portugalii, podczas gdy Porto w tym sezonie LM utrzymać niepokonany .

w związku z tym, aby Bayern Monachium piłkarze dostać się do półfinału Ligi Mistrzów po raz czwarty z rzędu, będzie miał swoją 21 kwietnia na stadionie pokazać podobną wydajność w odwecie pojedynku z Szachtarem.