Przed Pucharem Fedu czescy kibice uciekali z hokeja

„Jest oczywiste, że hokej żył po drugiej stronie czeskiej”, powiedziała Petra Kvitova. Królicze makiety były zadowolone. „Wątek nad tymi, z uszami, ale będzie dużym wyzwaniem,” powiedziała.

tenisista w szatni w swoich miejscach znaleziono także sprzęt hokejowy, to kije i kaski. Natychmiast spróbowali je naprawić. I wzięli patyki. Wszyscy zgodzili się, że hokej jest jednym z ich ulubionych sportów.

„Wśród hokeistów ma dużo przyjaciół,” powiedziała Barbora Strýcová. „Nie mam ulubionego zespołu, który teraz gra finał i popieram go,” powiedział Karolina Pliskova.

Która drużyna jest? “Třinec nie jest” – przyznała. “Zaczęliśmy grać w tenisa w Litvínovie, trenowaliśmy przez trzy lata, więc życzę im.Ale to nie jest duży doping, ponieważ gry nie iść, ale jeśli mogę wybierać z całej Extraliga i Litwinowa. „

A więc wie, jaki jest stan końcowy cykl? “To jasne,” roześmiała się. “Mam nadzieję, że to zrobią.” Ale to by nie zadowoliło Petry Kvitovej. Ona chce Třinec. „Jest to klub tutaj z nami,” powiedziała dziewczyna z Fulneka.

W dodatku do jego partnera Radek Meidl hokeista, napastnik Třinec, być gościem w tym sezonie w ekstraklasie Prostejov. “Z naszym przyjacielem obejrzeliśmy oba mecze”, powiedziała Petra Kvitova.Czy spojrzy na tę środę? „Jeśli nie ma czasu, więc dużo, ale może będziemy mieć więcej szkoleń.”

Lucie Safarova jest zaangażowana Kometa Brno i Barbora Strýcová do Pilzna. “Kiedy wyjeżdżam, lubię chodzić na hokej w Pilźnie” – powiedziała Strýcová, która w młodości zajmowała się łyżwiarstwem figurowym. “Mogę jeździć na deskorolce, ale nigdy nie grałem w hokeja.” Lucie Safarova ma. „Na staw z tatą, kiedy byłem mały.”

Karolina Pliskova ośmieliłby zbyt dużo lodu. “Nadal mam kij, ale nie mogę zbyt dużo jeździć.” Dlatego wolą wrócić do rakiety tenisowej. „Nie jest idealny, ale mam nadzieję, że dostać się na weekend, aby tworzyć”, powiedziała po wtorkowym treningu Karolina Pliskova.

Grała szkolenia zestaw z Petra Kvitova. “Petra wygrała i jest całkiem jasne” przyznała Plíšková. “Wynik nie jest ważny.” Kvit wygrał 6: 2. “Obaj graliśmy całkiem nieźle, ale to wciąż tylko trening” – powiedział czeski.