Rhys Webb i Leigh Halfpenny wątpią w Puchar Świata po walijskim zwycięstwie nad Włochami

Po odosobnionym zwycięstwie w Dublinie w drugiej rundzie cyklu rozgrzewkowego, naród Walii mógłby z przyjemnością pozwolić temu ostatniemu odejść, a przynajmniej pozostawić go całemu zespołowi rezerw. Element komercyjny zapewniający pokaz z boku 52 981 posiadaczy biletów, ten wyjazd przeciwko fizycznie bezkompromisowym Włochom miał kłopoty z jego napisaniem.

A kłopoty przychodzą.Walijczycy ledwie się zastanawiają, kiedy Rhys Webb, jeden z głównych bohaterów dramatu w dramacie, znalazł tę zasadniczą grupę sześciu lub siedmiu światowych wykonawców, które odbyły się w Pucharze Świata Mistrzowie będą musieli, poszli zranić się na rufie i po długim opóźnieniu zeskoczył na karetkę pogotowia. To zwykła połowa nie była zwykłym urazem stawu skokowego. Wyglądało to na paskudnego, a Webb jest wyjątkowy.

W drugiej połowie, a wraz z grą ostatecznie odwrócił się na ławkę Walii, Leigh Halfpenny zostawił ostrożnie wyginając nogę. Buggy pogotowie ratunkowe wróciły na pole i jeden z najlepszych graczy na pokładzie.Maszyna punktów, Halfpenny, dołączyła do zespołu, Webb, w wątpliwość w Pucharze Świata. Imię Samson Lee i Liam Williams w składzie Rugby World Cup Czytaj więcej

To zdecydowanie najgorsza rzecz Do Walii w pierwszej połowie, ale to nie była jedyna nieszczęście. Kontekst został sankcjonowany przez George Clancy w regularnych odstępach czasu, a załamanie nie zaszczyciło sędziego w równym stopniu. I były indywidualne błędy i fumbles. Tomas Francis opuścił przepustkę, George North wyrzucił piłkę na pełny, Taulupe Faletau odwrócił się od defensywnej pięciometrowej walki i był połączony w dotyku.Atakujący motło napędowy został odwrócony i podczas następnego ruchu nastąpiła pewna przypadkowa przeszkoda.

Jest to gra zespołowa i kiedy zespół idzie źle, jest zbiorowa odpowiedzialność, ale biedny stary Alex Cuthbert jednomyślnie podsumował winy Walii. Odkąd został zastąpiony przez Liama ​​Williamsa w drużynie startowej, skrzydło było zupełnie inne, tym bardziej narażone na jego pragnienie – jego desperację – aby odzyskać swoje miejsce. Tu zajął drugie miejsce z łokciem Sergio Parisse, gdy podeszli do wysokiej piłki. Stracił piłkę, próbując prześlizgnąć się przez szczyt rusztu ustawionego na włoskiej linii na północ.

Cuthbert miał bliźniaczkę do gry we Włoszech.Minęł 35 metrów, a Parisse poderwał się. Włoski kapitan, No8 i generał superstar, nie miał dość nogi, aby przejść całą odległość do dalekiej galaktyki, a Scott Williams rozważył kilka kroków, ale z rusztu, Leonardo Sarto zdołał wyciąć Cuthberta z ochroną zmarszczka. Prawicowe skrzydło Sarto zdobyło późną próbę w Rzymie pod koniec sześciu Narodów, aby położyć kres walce Walii z tytułu tytułu; Tutaj zrobił wczesną szkodę w planach Walii Walii Pucharu Świata. Prawy skrzydłowy Cuthbert miał ciężki dzień.

Nic nie stało się dobrze dla Walii? Nie całkiem.Po kilku próbach spróbowali przyznać trzy kary, po dwóch próbach, a drugi w walce – a Tommaso Allan kopnął w środku. Dan Biggar wyrzucił piłkę obrotową, sugerując zaostrzenie mrugaczy – to nie byłby dzień na odwagę.

Natychmiast jednak Wales zdobyła punkt. Jeden z graczy został zwolniony z powszechnego złego samopoczucia. Scott Williams wykazywał już godne podziwu tempo i wytrzymałość, aby oderwać się od rzeczywiście zagrożonej pozycji w celu złapania Parisse przed Sarto spróbować; Teraz ciężko walczył w ataku i szturmował przez Gonzalo Garcia.Walijczycy wreszcie byli na fali i na krótko przed północą doszło do długiego przecięcia przez te same Williams, które zdobędą.

Sam Warburton też miał solidną grę, Rozpad i żywy na kopytach. Nie był tak ostry, jak Ross Moriarty, który z końcem stołu startowego był na fotelu Faletau i wyruszył w ostatnią 31-osobową drużynę Warren Gatland. To był punkt dobrze zrobiony przez outsidera.Inni z wnętrza nie mogli ukryć faktu, że było to strasznie niezręczne spotkanie, które mogliby zrobić bez niego.

Nawet gdy gra została obrócona do domu, przez pięć kary Halfpenny i jeden przez Biggara po pełnej nieobecności, Włochy miały ostateczny głos. Zastąpiły ich powiedzenia, Carlo Canna z celą zrzucania i Guglielmo Palazzani ostatnią próbą.

Walia potrzebuje dobrych wiadomości, zanim zmierzyć się z Urugwajem w ciągu dwóch tygodni. Byłoby uspokajające, gdyby Liam Williams mógł zgłosić się do pełnego obowiązku po złamaniu metatarsalu. Byłoby dobrze, gdyby medycycy oświadczyli, że alarmy w sobotę są fałszywe, że wyjeżdżające przez buggy były ostrożne.Dobry, ale bardzo mało prawdopodobny.

To był ponurny dzień dla Walii i poprawił szanse i przesunął wszystkie spekulacje, które idą po to, aby wykwalifikować się z puli A. Co najmniej Walia nie będzie musiała cierpieć Jeszcze bardziej rozgrzewać agonię przed prawdziwą rzeczą, zanim zmierzy się z Anglią i Australią w Twickenham. Jeśli to jest okruchy pocieszenia, jest to miniscule nagroda od tego dnia w Cardiff.