Ruzicka myśli o NHL: Pavelce i Hejdu chcą zagrać w Pucharze Świata. Jagr nie zadzwonił

Růžička do tej pory unikał konkretnych nazwisk. Powtórzył, że chciał zostawić graczy w spokoju. Jednak podstawowym elementem kanadyjsko-amerykańskiej elitarnej konkurencji jest już zbliża się do końca, a niektóre kluby mają szansę wziąć udział w Pucharze Stanleya utracone.

Trener kadry narodowej i powiedział dziennikarzom wyniki negocjacji z czeskich hokeistów w NHL. “Zadzwoniłem do graczy, z niektórymi się zgodziłem. Ale dopóki nie są fizycznie tutaj, to jest przedwczesne. Ale to prawda, że ​​rozmawialiśmy z graczami. Jeśli przejść testy, aby przyjechać i deska “powiedział Ruzicka.

Tak więc Pan Coach, talk.

” Z Ondrej Pavelec licząc od ostatniego lata. Rozmawialiśmy razem, a Ondra powiedział mi, że przyjdzie na każdy post.Andy to doświadczony bramkarz, cieszę się, że się dzieje „, powiedział Ruzicka bramkarz z Winnipeg, który został nazwany gwiazdą ostatniego tygodnia.

To jest trochę zaskakujące, ponieważ pierwotnie mówił o tym Golmanský trio Mistrzostwo domu jest jasne – Salak, Blacksmith, Francuz. Jeśli Pavelec na jego świetne występy dokręcone Jets do playoffs, zwiększy konkurencję na gniecenie. Ponadto, Rose jest gotów czekać.

kontrast awaryjny, w obronie, które mogłyby wzmocnić Jan Hejda z Colorado. “To będzie zależeć od niego. Wierzę, że jadę – powiedziała Ruzicka. Doświadczony obrony odmawiając jednocześnie reprezentują Hadamczik sezon miał problemy z ramieniem na przyszły rok nie ma umowy, ale iDNES.cz powiedział: „Play Championship w Pradze jest kusząca.I trudno jest odrzucić Vlátę Růžičkę. ”

Były Hejd byłby świetny, zwłaszcza gdy stracił wiele kontuzji i obrażeń. “Nie możemy nic zrobić, w zeszłym roku byliśmy podobni. Obrona jest prawie razem, mamy chłopców, w których wierzę. Muszę, inni nie. Są świetnymi zawodnikami, mają coś za sobą, Ondra German lub Čáslav grał wiele meczów. Honza Kolar był już w zeszłym roku, a on dobrze sobie radzi przez cały sezon. Wierzę, że Kubańczyk Krejcik walczy. Mógł dotrzeć do zespołu – skomentował Ruzicka.

W przypadku pierwszej rundy w Pucharze Stanleya dotarłby do Zbyněka Michálka (St.Louis), Michala Rozsíval (Chicago), Andrey Šustro (Tampa) lub Mark Židlickém (Detroit).

Pastrňák ma szansę

A co z atakującymi?

Obietnica uczestnictwa Voráček , który powinien być liderem zespołu. “Z Kubą i Martinem Eratem z Phoenix zgadzamy się” – powiedział Růžička, który także chce “ugryźć” Aleša Hemského z Dallas. “Jarda Spacek powiedziała, Aleš ma mały problem z biodrem. On chce przyjść na mistrzostwa świata, klub popycha go, aby przejść do operacji.Ale Hemský nie chcą „.

Jeśli klub nie oferują Jiří Hudler z Calgary lub Tomáš Hertl z San Jose, Ondrej Palat z Tampa i strzelca Radim Vrbata z Vancouver.

Ruzicka, oczywiście, oglądając ekscytujące walki o play-off we wschodniej konferencji. “Myślę, że to nie Boston. Jest David Krejčí, , który dostaje się do tego po kontuzji, a następnie David Pastrňák . To może ukecávat nie trzeba, to osiemnaście „, zaśmiał narodowej trener zespołu.

czeskich fanów ogromnie zaniepokojeni, jak będzie to 43letým Jagr , który robi po zeszłorocznych Mistrzostwach Świata w Mińsku ogłosił koniec kariery reprezentacji.Ale kilkakrotnie wskazywał, że może grać w Pradze. „Nie mówimy razem mnie nie słyszał”, powiedział Rose.

Podstawową częścią granicą wygaśnie w dniu 11 kwietnia, World Cup rozpoczyna się w dniu 1 maja. Tymczasem czescy hokeiści zakończą przygotowania końcowe w formie podwójnych meczów w Szwecji i do domu z Finlandią.