Slavia ponownie broni: romans to osobista sprawa Růžiča, klub nie martwi się

szefowie Slávističtí Vladimír Pitter i Richard Benýšek, który przejął kierownictwo nad całością Pradze tuż po Ruzicka, przyszedł w kwietniu po wybuchu całej afery. Teraz, za pośrednictwem informacji prasowej odpowiedział ponownie.

„HC Slavia Praha uważa, że ​​należy ponownie podkreślić, że z przypadku Vladimir Ruzicka nie ma nic wspólnego. To prywatna sprawa pierwotnie między nim a panem Palaščák i zgodnie z informacją opublikowaną na Radiožurnálu i wielu innych ludzi, z którymi sam lub pośrednio zażądał pieniędzy „dokument mówi.

Teraz tajne nagranie biznesmena Miroslav Palaščák cała sprawa zaczęło się.Trener Ruzicka został oskarżony o łapówki w postaci sponsoringu dawstwa miał syna Palaščákova w trenera Slavia.

„Vladimir Ruzicka i jego prawnicy wielokrotnie powiedział, że pieniądze nigdy nie były rejestrowane w księgach klubu, Palaščák wrócił konto Růžička żona i Slavia nie rejestruje w danym okresie, bez sponsoringu w wysokości dwukrotnie CZK 250.000 otrzymała w gotówce „, powtórzył poradnictwo Slavia że Rada Dyrektorów (gdy był członkiem Ruzicka) o czymś takim nigdy nie działał.

Benýška Pitter i zły hokej zarzuty Ice Federacja prezydent Thomas king, który po spotkaniu środowym Komitetu Wykonawczego stwierdził, że „sprawa dotyczy jednego konkretnego klubu i jednego konkretnego trenera”.

„Slavia to stowarzyszenie zdecydowanie sprzeciwia.Klub tego nie zrobił “- powiedział komunikat. “Ponadto, jak dowiedzieliśmy się od Radiožurnál, Vladimir Ruzicka zaoferował pieniądze dla graczy w Brnie, Mostie i Šumperku. Są chyba te kluby w przypadku również nasączoną? „

Po zeznania innych rodziców w reportażu radiowym z Ruzicka postanowił wyposażone narodowej trener drużyny do dymisji, a król ogłosił, że jego kierownictwo Federacja Hokeja na Lodzie, jak również odwołane.

W końcu opinia Slavia jest Król przypomniał, że przed world Cup domu Růžička bronił i zaszczycony domniemania niewinności. Unia obwinia i przedłużenie kontraktu z byłym trenerem do 2016 roku „Ruzicka jeszcze powiedział, że będzie on rezygnację, jeżeli mistrzostwa w Pradze nie dostać medal.Ale nie na emeryturę z powodu związku z nim i przedłużyła umowę z warunkiem, że mogą trenować razem i klubu. Teraz król winę za niepowodzenie pracownika na Slavia „.

Vladimir Ruzicka pracował w Slavia aż do ubiegłego roku, z powodu nieporozumień z zarządzaniem sprzedał swoje udziały, a następnie skończył jako menedżera i trenera sportowego. Oprócz reprezentacji, on również Chomutov, z którymi po Sądu Miejskiego w Pradze zawarł kontrakt na dziesięć lat.

Slavia bez Ruzicka padł w 20. rocznicę sezonu w pierwszej lidze Extraliga.