Sparta ze względu na szereg urazów zostały również skierowane poligonie podglebia

Duża liczba urazów, które nękają jesień Sparta, nie według Klub CEO Adam Kotalík być rozważane jedynie zbieg okoliczności. Letenský Cała więc do czynienia z liczbą możliwych przyczyn, a nawet ze względu na jego rozpatrywane statusu poligonie podglebia.

Sparta jesieni spadł z powodu urazów gamę podpór oraz Tomas Rosicky, Luke Váchy, Costa Josef Sural, Martin Frydek czy David uprawy. “Im większa liczba zawodników kontuzjowanych, że doznał raz drugi z rzędu, więc nie może już być uważane za całkowicie przypadkiem”, napisał ČTK Kotalík.

“Przyjrzeliśmy szczegółowo wszystkie możliwe przyczyny oceny procesu szkolenia, poprzez obciążenia i regeneracji zawodników różnych testów medycznych, wyposażenia i urządzeń, do takich szczegółów jak warunki glebowe muszą być poligonem”, dodał oficjalny Letna.

“Nie można powiedzieć, że to było przyczyną jednej w szczególności”, powiedział Kotalík. “Ale w każdym badanym segmencie odkryliśmy rezerwy, które można poprawić. Więc zaczniemy trening zimowy z różnych rzeczy w tej dziedzinie do zmiany i poprawy,” dodał.

Świetna sprawa, ale szansa Spartan młodzież i dlatego dostał A na przykład Vaclava Dudl (17 lat), Filip Havelka (18), Zinedine Mustedanagič (18), Daniel Köstl (18) i Michał worka (20). “To bardziej pytanie do trenerów, ale młodzi gracze, którzy dostali szansę, aby jasno wykazać, że mają ogromny potencjał i trzeba je policzyć”, powiedział Kotalík.

“Na pewno chcemy, aby uczynić je trenerzy nadal pracować systematycznie i stopniowo go do starszego futbolu”, dodał urzędnik Letná. Sparta ma również do obiecujących młodych kilka ofert. “Mogę potwierdzić. Dla niektórych młodych zawodników wyraziło już zainteresowanie w największych klubach ligowych i podobne otrzymałby na kredyt”, dodał.

Pomimo dużej ambulatorium ze Sparty zarządzany w Lidze Europejskiej dla drugiego rzędu wprost pod fazie playoff wiosny, która w lutym zagra z Rostowa. Na scenie krajowej dla Letna wiele nie zrobił, a po 16 rundach, że zasługują na trzecie miejsce ze stratą trzech punktów do drugiego i Slavia cztery pierwsze Pilzno, która wciąż ma grę w ręku.

“Jesień oczywiście ocenić trochę niespójne. W lidze na pewno chciał być wyżej, trzecie miejsce to nie jest coś, co może być spełnione, ale jesienny sezon znacząco wpłynęły na falę urazów, które hit zespołu,” powiedział Kotalík. “W świetle tego faktu wynika głównie z małego cudu w Europie, a gracze, którzy pozostają zdrowe, a cały zespół produkcyjny zasługują na uznanie i szacunek”, dodał.

Sparta również rozwiązać skład zespołu trenerskiego w ramach wiosennego sezonu. Od września, zespół tymczasowo prowadzony przez Davida Holoubka, którzy posiadają niezbędne licencje do maja, więc pod koniec jesieni, jak trener Zdenek Svoboda wykonywane. “W skład zespołu wdrożeniowego na wiosnę, mamy mniej lub bardziej jasne, a my poinformujemy w najbliższych dniach”, powiedział Kotalík.