Sportingbet

Wśród terenów zakładów we Włoszech, jeden z najbardziej znanych i na pewno najbardziej powszechnie stosowany jest do Sportingbet, firmy, która jest dedykowana do gier i usług, który zarządza zakłady piłkarskie i nie tylko: SuperEnaLotto, Win for Life, eurojackpot, bingo, szczeliny i Poker to tylko niektóre z produktów oferowanych przez Sportingbet.

Kto chce stawiać zakłady we Włoszech lub grać online na stronie Sportingbet można skorzystać z ciekawej licytacji serwisie: rejestracji w ramach programu lojalnościowego, który przewiduje, że mogą gromadzić punkty, aby wygrać różne nagrody.

Sportingbet Bonus 120, – EUR – rejestr Sportingbet teraz!

Nagrody te nie są ważne tylko dla gier online, ale również składać się z kuponów światowe media i wyroby tytoniowe (garnitury, diamenty, skuterów, motocykli, itp). Oczywiście ilość punktów wymaganych do wygrania tych nagród jest bardzo wysoka, więc lepiej uważać, by nie grać tylko z tych obiektów luksusu w umyśle, bo w końcu płacisz dużo bardziej staramy się, że kupony rabatowe i sposób opisanych obiektów zamiast kupować je bezpośrednio w sklepie!

Jeśli dbasz o programie lojalnościowym zatem wziąć pod uwagę dobrą zasobów finansowych: są bardziej rozsądne nagrody, które wymagają mniej punktów i można wygrać, jeśli gry online, takie jak poker, premii pieniężnych, które wymagają 3500 punktów na w celu uzyskania premii od € 5, € 10, € 20 i tak dalej, docierając nawet bardziej znaczące cyfry (najwyższa premia ma być nie mniej niż 500 €).

Punkty mają być zgromadzone na tej stronie zakłady są podzielone na dwie kategorie: Sportingbet i Zakładów Punkty Punkt Stan (są miesięczne i roczne). Oba mogą być gromadzone przez zakłady online, zarówno z komputera i urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, etc.) i służą do dwóch różnych powodów. Pierwszy służy do wygrania z których pierwszy omówiliśmy w poprzednim akapicie, czyli premie, kupony i wyroby tytoniowe, natomiast Zakłady Punkt Stan używany do określenia, na jakim poziomie jesteś w programie lojalnościowym z sizalu. Poziomy te są nazywane „Warstwy Vip Zakłady” miesięczne i roczne.

Jeśli chodzi o zakłady piłkarskie, lub bardziej ogólnie Zakłady, punkty są obliczane w ten sposób: jest przypisany 1 Zakłady stanu miesięczny punktu za euro grał podczas tego miesiąca (chodzi o miesiącach słonecznych) i mnoży się przez pewien współczynnik; Zakłady jest przypisany 1 punkt za każde euro statusu grał w poprzednich 365 dni, i znowu pomnożone przez określony współczynnik.

Jeśli chodzi o zakłady linii, punkty skumulowane są obliczane w podobny sposób, czyli w tym przypadku wynika z 1 Zakłady stanu miesięczny punktu za euro stosowanego do wirtualnego zakład w danym miesiącu kalendarzowym i przyznawany jest 1 punkt roczny Zakłady stanu do każde euro wykorzystane do wirtualnego zakład w poprzednich 365 dni.

Różnica w porównaniu z nagromadzonych punktów z zakładów piłki nożnej jest to, że w tym drugim przypadku, nie są przy użyciu współczynnika mnożenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych współczynników zagraniu można znaleźć na tej stronie na oficjalnej stronie Sportingbet.

Mnożników stosowanych zależy od poziomu VIP zakłady: jak ten poziom jest wysoki, tym większy współczynnik spin. Aby zwiększyć poziom VIP rocznego zakłady, bilans roczny Betting blacie VIP musi mieścić się w zakresie odpowiadającym poziomowi, który chcesz osiągnąć. Saldo licznik zależy od zaawansowania w poprzednich 365 dni.

Po osiągnięciu pewnego poziomu VIP Zakłady rocznym będzie ona obowiązywać w bieżącym miesiącu i przez trzy miesiące kalendarzowe, chyba że w międzyczasie, nie dostać jeszcze wyższy poziom!