Sprint kolarski Kelemen jedzie do Paryża w akcji. Chodzi o Rio

“Będę szczęśliwy, kiedy będę w pierwszej dziesiątce,” powiedział dziennikarzom Dukly Brno. W tym samym czasie jednak Kelemen podkreślił, że kompletna elita kolejowa wyjechała do Francji. “To nie będzie łatwe, ale będę walczył, chcę odnieść sukces”, dodał zdecydowanie.

Wśród rywali Kelemena wspominał o domu Gregor Baugé, srebrnym człowieku z olimpiady w Londynie i mistrzu świata. “Na pewno chce się pokazać francuskiej publiczności. I nie tylko on. Tam naprawdę wszyscy, bo to jest także kwalifikacja olimpijska „opisany Kelemen.

Najlepszy możliwy wynik będzie ważny do rozpoczęcia następnych Igrzyskach Olimpijskich w roku gospodarzem brazylijskiego Rio. “W sprintach jednostek mamy Pięćdziesiątnicę z Kelemenem.I w tej dziedzinie, jak również w Keirin trzymać jedną progresywnego miejsce w Olimpiadzie „, powiedział agencji ČTK Świętopełk Buchta, Czech dráhařů trener. Home Kelemen Wierzę, że czeski tricolor przyszłym roku wprowadzi pięć pierścieni.

Kwalifikacje do innego końca mistrzostw świata w 2016 roku „Wszystko jest otwarte, sprint mamy dziewiąty i iść na Olimpiadę ośmiu krajach europejskich. Wygląda więc obiecująco “- powiedział Kelemen. Jest mu przykro, że nie jest jeszcze w dyscyplinie keirin we Francji. “Nie zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Świata.W Meksyku, byłem dziesiąty w Londynie, nie rozpocznie się w Kolumbii, a mnie z gry wyeliminował grypę, „wyjaśnił facet z Domazlice.

Puchar Świata we Francji odbyła środę nową Velodrome dla fanów w Paryżu Saint- 5000 Quentin-en-Yvelines. “Możemy im tylko zazdrościć”, westchnął Kelemen, jeden z czeskich kolejarzy, któremu brakowało wewnętrznego welodromu w domu. Nowością jest możliwość oglądania wydarzeń na owalu za pomocą kamer umieszczonych na kółkach pod fotelami jeźdźców. Międzynarodowa Unia UCI chce osiągnąć większą atrakcyjność wyścigów.

Kamery zawsze będą brane przez wszystkich startujących w wybranych dyscyplinach, aby zapewnić równe szanse.Zdjęcia będą wyświetlane w telewizji i na gigantycznym ekranie ścieżki. Czeski wyścig, składający się z zawodników z Brna i Pragi, jest od poniedziałku w mistrzostwach. Dzisiaj nadchodzi moment Kelemena. “Trenowałem i zapoznałem się z dotychczasową trasą” – mówią czeskie nadzieje.