Steven Mullaney czyni żartobliwie dla Nottinghamshire, gdy Surrey traci sztuczkę

Pierwsze mistrzostwo w setce sezonu, zdobyte w szybkim tempie przez bramkarza Steven Mullaney, nadało ton dla Nottinghamshire, aby dominował niedawno promowanym Surrey w jeden dzień na słonecznym mostku Trent po odwiedzającym kapitan Gareth Batty, wybranym do Miskę.

Korzystając z nowej regulacji rzutu, która pozwala odsunąć na bok możliwość pierwszego rzutu, Batty ledwie wyobrażała sobie łatwość, z jaką Mullaney i Riki Wessels w szczególności byli w stanie zdobyć punkty. Było 113 z 114 kulek, z których 446 zostało stworzone.

Mimo że kapitan Nottinghamshire, Chris Read, powiedział, że “nie jest zbyt niezadowolony”, gdy Batty zdecydował się na pole, jego drużyna, Dotknął poniżej pięciu gigantów, zarejestrował maksymalną liczbę uderzeń i zdobył 270 goli w granicach, zawdzięczał wiele wyznawaniom ataku Surrey.

Czytając sam pozostawił bezbronny na 63, gdy finał spadł z czterech pozostałych przerw, Trzeci w trio półwieci fr Om z morderczą linią wyrzutową ofiary wirusa James Taylor, a Wessels plądru 83-ball 81 i Samit Patel stosunkowo cierpliwy od 85 do 85.

Zachodni indyjski krawat Ravi Rampaul, podpisany na Dwuprocentowy kolpak zadebiutował przed sezonem, twierdził, że pięć na 93 z 16,4 nadodrzutków, które pochwaliły go na pierwszym występie pierwszej klasy na trzy lata – zanim Surrey otworzy Rory Burns i Arun Harinath przetrwały dwa plakaty, aby osiągnąć siedem za brak Mullaney, który uderzył w 18 fours w swoim dziewiątym pierwszej klasie wieku po ósmym przeciwko Cambridge Universty w zeszłym tygodniu, powiedział: “Mówiliśmy o ludziach zarabiających, W dobrej formie, więc rozczarowałam się, że nie dostałem prawdziwego wielkiego.

“Najważniejsze jest, że jesteśmy w doskonałej pozycji, która dzieje się w drugim dniu.Myślę, że gdyby było pierwszeństwo, najpierw mieliśmy pierwszeństwo. Jesteśmy trochę rozczarowani, że nie dostaliśmy 500, co czuliśmy, że mogliśmy zrobić.Kiedy poprosz cię o nietoperze w dniu, w którym zabierasz 446. “

29-letni wystawił w swojej trzygodzinie coś w rodzaju ekspozycji w okładce do liny w ciągu trzech godzin Na pograniczu strzału, sygnalizując jego zamiary od pierwszej piłki porannej, a po południu w ciągu 55 minut w ciągu popołudniowej sesji, w wyniku której 196 wykonano z szybkością przewagi.

Statki, W 35. minucie był katalizatorem tej agresji po obiedzie z 14 ćwiartkami i jednym szóstym, stawiając na 54 miejscu w jednej rundzie z Mullaney na czwarty fartuch – otwieracz w końcu spadł na wewnętrzną krawędź Za nim dał Rampaulowi swój pierwszy – a następnie 107 z Patelem w 18.5 nadmiarze.

Wybór Rampaul przed kolegą szatą Matt Dunn wyglądał z ciekawością z zewnątrz, nie mając po sobie rozgrzewki.Ten 31-latek, który nadal spoczywa w strój, walczył o rytm, przekroczył 7-krotność, a na 5,58 przejechał, był najbardziej koszmarem na wystawie.

Usunął jednak Niebezpieczne Wessels przed herbatą, tym razem poza zewnętrzną krawędzią, przed powrotem w celu wymycia ogona Nottinghamshire.Tom Curran, grający obok swojego brata Sama, był prawdziwym piłkarzem z liczbą trzech na 98 z 23 rzutów, włącznie z otwieraczem Greg Smithem na 100. bramkę pierwszej klasy.

Zarówno Smith, jak i No4 Brendon Taylor przekonał się, że Kumar Sangakkara na pierwszym poślizgu poślizgnął się po śliskiej prawicy, zanim Patel później wyruszył głęboko w tył, aby zapalić upadek o pięć na 45, w którym obfitość Rampaul zyskał.

Zatopiony pomiędzy otwarciem przez Tom Curran dwóch fartuchów po obiedzie był Mark Footitt po raz pierwszy w klubie po przyłączeniu się w zimie z Derbyshire, zatrzymując No3 Michael Lumb na 23, z pełną dostawą, aby zobaczyć Notts osiągnął pierwszy interwał na rok 199 za dwa. / P>

Leworęczny piłkarz, który skończył dwaj na 98, dostał piłkę, aby powrócić do swojego pierwszego hrabstwa, powodując szczególnie wczesne problemy Patela i widzieć Brett Hutton, który zadał mu piłkę na trzeciej kuli Nie oferując żadnego strzału wśród późniejszej tarczy wrotek.