Stuart Broad odepchnął Republikę Południowej Afryki z piorunami

Ale jak każdy lokalny powie ci, burze elektryczne mogą szybko zaparzyć się na Highveld; Z okresu względnego spokoju mogą nagle trafić. I trzecie trzeciego popołudnia w Johannesburgu, ta burza była Stuart Broad, produkująca zaklęcie szybkiego kręgli, które wyparuje domową serię uderzeń piorunami. Sześciowieczne przewodniki błyskawiczne firmy Szpart. Brytyjczycy wygrają w Południowej Afryce Czytaj więcej

W ubiegłym roku ubiegłego roku był to broad owalny w Chester-le-street w 2013 i most Trent; Ten, kto szpieguje nagrodę, i szybko, jak błysk, porwał ją obiema rękami.Trener 45 latem w Yorkshiremanie zabrał go w trzech testach do 345 w serii, a najbardziej przez angielskiego wicketkeepera od 465 roku do Alec Stewart przeciwko Republice Południowej Afryki w 1998 roku.

Steven Finn, teraz Wyglądając na mało prawdopodobne, że w czwartym teście po bocznym odcinku poniósł podczas chaotycznego popołudnia, trzymał je razem pierwszego dnia, kiedy inni zaczęli płasko, podczas gdy Stokes rozegrał pięć bramek w meczu, korzystając z oferty w szachy.

Związki często zawierają oszałamiające chwile – myślę, że Stokes na mostku Trent – i żeby sądzić, jak bardzo jest oszałamiające, przyzwoitym barometrem jest, gdy biegacze biegną jak bezgłowe kurczęta z całkowitą niedowierzaniem w tym, co właśnie się wydarzyło, podobnie jak James Taylor pozostawał na niskim poziomie – aby złapać piłkę zerwaną od środka kijem Hashim Amla, pierwszego z dwóch.

Zanim zdążymy do siebie, zarówno z Popiołem, jak i teraz Basil D ‘Oliveria Trophy odzyskał w przestrzeni Z sześciu miesięcy, musimy pamiętać Anglii nadal To piąty w rankingach na świecie i nie wydaje się bliżej rozwiązywania długotrwałych problemów na szczycie zamówienia.Dla trenera, Trevor Bayliss, pozostają zestawem, który nie jest jeszcze w pełni zmontowany.

W przypadku Proteas, który straci swój ranking nr 1 dla Indii z powodu tej serii porażki, należy rozważyć więcej Kierunek, w jaki kieruje ich zespół, zwłaszcza z nowym kapitanem, De Villiersem, nie popełniając końca serii i wygłaszając hałasy o tym, że chcą czereśnić przyszłe zaangażowanie przy jednoczesnym wykupieniu swojej wartości w Twenty20.

Z popiołów tej serii porażka co najmniej jednego feniksa wzrosła w kształcie swego nowego szybkiego melonika Kagiso Rabada, ale kultowego bohatera wśród domowego wsparcia, który melodyjnie dostosował Ob-La-Di, Ob-La-Da przez The Beatles, a następnie udał się do ukończenia grzywny dziewcząt Test pięć-wicket haul w porannej sesji.

Mały wiedzieli, że nastąpiła burza.