Sunderland AFC – Arsenal FC

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać niesprawiedliwe o los David Moyes czele Sunderland będzie prawdopodobnie w dużym stopniu określają pojedynek z Arsenalem sekundę na wynik, ale wynik mógł tak jak było to tylko wierzchołek góry lodowej. Czarne Koty nie mają pojęcia, co po raz kolejny pokazał, nawet w tygodniu w Pucharze …

Sunderland spada na pewny siebie Southampton nie byłby taki problem, cała północno-wschodnia ma teraz głównie z myślą o liga czuje się bardziej trudne wykluczenie David Moyes na trybuny. Szkocki menadżer podczas gdy jej nowego zaangażowania na wszystkich neunáší i dwa punkty po dziewięciu rundach może potrzebować boską interwencję do sunderlandskou statek zamienił się w dobrym kierunku.

Nieco ponad Arsenal natomiast obecnie nie gromadzą samoocenę. Klub Londyn jest niepokonana w trzynastu już konkurencyjnych gier oraz specjalną motywację, żeby być przeszkodą niedawno suwerenne Manchesteru. Z drugiej strony Gunners mają w tej chwili z pewnością powinny dominować w tabeli, a Sunderland z pewnością będzie chciał udowodnić swoją niezdolność do gola Middlesbrough była tylko chwilowa przerwa.

Arsene Wenger, choć na konferencji prasowej przed meczem z Sunderlandem potwierdził dwumiesięcznego braku Lucas Pérez, który mówi się dorównać Reading wyrzucony “celowo”, a on miał, ale dla fanów dobrej nowiny: plecy dostępne będą gwiazdy latem Euro Olivier Giroud i Aaron Ramsey. Są niepewne rozpoczyna Walcott, Cazorla i Monreal.

Sir Alex Ferguson i Arsene Wenger są dwa historycznie najmniej uprzywilejowanych rywale David Moyes, z którymi razem rumiany trener stracił już 14 razy. Klątwa będzie teraz próbują rozproszyć nawet bez Larsson Mannoneho, Boriniho, Cattermolea i Kirchhoffa. Odwrotnie Defoe w tygodniu początku opierał się na ławce i powinien być gotowy.